Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mennyit kaphatok egy statikus...

Mennyit kaphatok egy statikus weboldalért?

Figyelt kérdés
Mondjuk csak html meg css, de valamilyen jó kis oldal.
2020. szept. 21. 05:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
0-1.000.000Ft
2020. szept. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

Ez kicsit ilyen "mennyit ér az autóm" kérdés.

Nyilván egy statikus oldalért nem fizetnek annyit, mint valami egyedi fejlesztésért. Az is kérdés, hogy pontosan mi is az amit te elvégzel ebből: mert ha egy grafikus kész terveket rak eléd (mert előtte megcsinálta a logó és arculattervet is) és az alapján kell megtervezni a felhasználói felületet akkor más árazás van, mintha teljesen szabad kezet kapnál, sőt akkor is más ha nem csak mezei grafikustól kapod az anyagot, hanem ux deisgn terveket is kapsz. Utóbbi esetén mondjuk nincs nagy munka, kb csak össze kell rakni azt ami a képen van.

Az is kérdés, hogy hány oldal, milyen jellegű: pl sima egyoldalas bemutatkozó oldal vagy pl ezek a html-ek mondjuk template-k lesznek később egy template engine-hez (és kap majd normális backendet is) és emiatt igazából 10-15 féle elrendezést kell összerakni benne.


Tehát így árakat nehéz mondani. Bár még ezek ismeretében is.


Szóval leegyszerűsítem neked:

Fogsz egy számodra megfelelő, de képességeidnek és tapasztalataidhoz mérten reális órabért, majd megnézed kb hány óra alatt készülnél el vele és összeszorzod. Az így kapott összeget esetleg még kerekítheted fölfelé vagy lefelé annak függvényében, hogy a partner mennyire "egyszerű eset". :) ennyi.

Ez nagyjából jó eredményt fog kiadni, mert ha kezdő(bb) vagy, akkor alacsonyabb az órabér, de több időt vesz igénybe, ha pedig haladó vagy de ez az első olyan munka amit nem cégnél csinálsz, akkor pedig picit magasabb órabér, de gondolom gyorsabban elkészülsz vele.

2020. szept. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

2 év felfüggesztettet :)

Amúgy amennyit adnak érte. Nagy valószínűséggel sokat nem.

2020. szept. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Én ilyeneket ingyen szoktam "összedobni", meg sem tudom mondani hány honlapot üzemeltetek, szerintem párról már meg is feledkeztem... :-)


De az utóbbi 20 évben már inkább dinamikus weboldalakat készítettem, tehát statikusat kb a múlt évezredben... :-)


Egyik g3*ci haverom meg úgy kért honlapokért (nem is kicsi)pénzeket, hogy összemásolgatott különböző weboldalak forrásából részeket... ...persze miután megmutattam neki, hogy hogy tudja megnézni és mi az amiket én a jegyzettömben írkálok éjszakánként... :-)

2020. szept. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
18%
Kéne egy statikus oldal anyám cégének, de áfás számlával. Azt is adsz hozzá?
2020. szept. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
#5: Ha ingyen csinálok egy weboldalt, ahhoz még adjak ÁFÁ-s számlát is? :-)
2020. szept. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha illegális a tartalma akár 5-8 évig terjedő szabadság vesztést is.
2020. szept. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%

Semmit én bármikor összedobok neked egy php mysql es akármit.


Hol a pénzem?

2020. szept. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Mennyiért adhatom el az autóm? Piros.
2020. szept. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Zoli0630 ***** válasza:
67%
#9 ingyé' viszem :D
2020. szept. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!