Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Az Mlap-on van kettő oldalam,...

Az Mlap-on van kettő oldalam, és amikor beírom a Google-ba a nevét nem találja meg. Pedig már elmúlt egy hónap és a keresőszó-ba is beírtam már?

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 08:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ismerem behatóbban az mlap-ot, de valami beállításoknál nézelódj, valószínű lesz olyan rublika, ahová beírhatod az oldalad leírását, keresőszavakat, miegymást. Na, azokat kell kitölteni, és utána lesz esély rá, hogy megtalálja.
2010. aug. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Oberle Gábor ***** válasza:

Nálam ugyanez a helyzet. Most megnéztem az oldal forrását és hiányoznak azok a metatagok, amelyek az internetes keresőket segítik az oldalt megtalálni, illetve feltérképezni.

Ez a mindenkilapja.hu hiányossága, ugyanis az alapoldalt te nem tudod szerkeszteni, csak a beépített oldalakat...

Talán, ha többen szóvá teszik ezt, változtatnak rajta. De lehet, hogy van erre valamilyen megoldás a neten...

Szerintem a mindenkilapja.hu-tól kérne megkérdezni, mért hiányoznak ezek! Itt az elérhetőség: [link]

2010. aug. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Oberle Gábor ***** válasza:
A saját oldalukon ezt tanácsolják: [link]
2010. aug. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget mindenkitől, már küldtem is nekik egy üzenetet.
2010. aug. 8. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!