Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ingyenes a keresőoptimalizálás...

Ingyenes a keresőoptimalizálás a Wix-en?

Figyelt kérdés

Készítettem egy weblapot magamnak, és felajánlotta a wix a Get Found on Google menüpontot.

Utánaolvastam egy kicsit ennek az úgyn. SEO-nak de mindenhol csak olyan árakról írnak ahol partner cégek csinálják meg ezt a keresőoptimalizálást.

A wix-en sehol nem írja hogy ezért fizetni kéne... Szóval ha magamnak csinálom (legalábbis megpróbálom) akkor ingyenes?

Előre köszi! :)



2020. okt. 29. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Felejtsd el a Wixet.
2020. okt. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kezdő vagyok, nekem tetszik maga az átláthatósága, egyszerűsége testreszabhatósága... És a kérdés sem igazán ez volt :DD
2020. okt. 29. 12:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

WIX szerkezetileg elég rossz alap a SEO -nak.

+ Nem csak annyi, hogy beírogatsz szavakat kulcsszónak...

Rengeteg dolog van ami SEO szempontból számít, és nehéz önállóan.

2020. okt. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De hogyha csak próbálkozok a Google Search Console-al stb attól függetlenül ingyenes a próbálkozás? :)
2020. okt. 29. 12:45
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

a próbálkozás ingyenes, csak ha nem tudod mit kell csinálni, és mivel 1 hét is lehet mire látszik az eredmény, nem igazán fogod tudni követni mivel rontottál esetleg ha mázlid van javítottál rajta...

Főleg úgy hogy közben van jó pár olyan is ami tőled első körben függetlenül befolyásolhatja.

2020. okt. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen Mindenkinek a válaszát!

Szép napot! :)

2020. okt. 29. 13:05
 7/7 anonim ***** válasza:

Pár tipp SEO-hoz:

Ha népszerűbb oldalak linkelnek téged, esetleg te is linkeled őket, akkor a Google jobban fel tudja térképezni az oldaladat. (Én ezzel úgy "csaltam", hogy csináltam facebook és youtube csatornát és ott beállítottam a weboldalként az oldalt). A Wixnek úgy emlékszem van egy egész jó SEO eszköze, de egy szakember természetesen jobban megcsinálja mint te.


Én a korábban említett ffb + yt dolog mellett blogot is vezetek, így linkeltem más oldalakat is, ez is segített. Ha belső oldalakra linkelsz (pl. Rólunk oldalon van egy hyperlink a főoldalra), az is sokat segít. E-mellett a Google, Bing, Yandex, Pinterest, stb. webmester felületein is igazold a tulajdonjogot, ez is sokat segít. A Yandex, Google, Bingnek még oldal térképet (sitemap) is küldj, a Google még arra is ad lehetőséget hogy oldalakat küldj neki feltérképezésre.


Fiverren egyébként rengeteg ember van aki megcsinálja neked ezt. Ha nem Wix lenne akkor picit egyszerűbb lenne robots.txt fájlokat hozzáadogatni pl. A wixnél használd a HTML igazolást, arra van lehetőség.

2020. nov. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!