Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy kell egérmozgásra változó...

Hogy kell egérmozgásra változó képet/menüt csinálni?

Figyelt kérdés

Pl. van valami háttér, és azon egy szöveg, és ha rávisszük az egeret más lesz a szöveg színe (pl sötétzöldből világoszöldre vált)


bocsi elég kezdő vagyok ilyen téren


2010. aug. 11. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:

ha csak a link színét akarod ,akkor azt css el ,ha a kepét akarod lecserélni azt már JavaScriptel.


a link css:

[link]


animalt gombok js:

[link]

2010. aug. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

css-el is le lehet cserelni a kepet, ha a

background: url(' ');

taggal operalsz, de ha nem menunek kell, jobban jarsz javascripttel, mert kevesebbet kell gepelni.

De ha nem link, amit meg akarsz valtoztatni, hogy szint valtson, akkor kombinalnod kell a js-et es a css-t. :)


Hint: [link]

2010. aug. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

2.000 Forintért megcsinálom neked nagyon profin.


A technika ugyanaz, csak nem grafikával van, én csináltam, a menüket nézd:

[link]

[link]

[link]

2010. aug. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

tegnap 11:43

Csodaszep flash menuk, de szerintem a css erre a feladatra jobb. :)

2010. aug. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

11:43, egy szórakozásból létrehozott weblap menüje nekem nem ér meg 2000Ft-ot, de azért köszi hogy felajánlottad ^^

2010. aug. 16. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!