Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen honlapot érdemes csinálni?

Milyen honlapot érdemes csinálni?

Figyelt kérdés

A szándék komoly, webdesignolok / PHP-t is ismerem, voltak már korábbi munkáim. De nem akarok egy már eleve halott projektbe belekezdeni (pl. egy oldal, ami kizárólag egy konkrét dologra, filmre, mittomén van kihegyezve.. nem sok látogatót fog vonzani).

Illegális tartalmat se akarok futtatni.


2011. nov. 12. 20:44
1 2
 1/11 vagyokakilehetek ***** válasza:
csinálj egy Gyakorikérdés.hu oldalon milliószor feltett kérdések gyűjteménye oldalt.
2011. nov. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Most ingyen ötleteket vársz, lehetőleg minél jövedelmezőbbeket?
2011. nov. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

világvégevisszaszámláló.com


ez azért jó, mert mindig aktuális... :)

2011. nov. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

montihun:

ja, olyasmi. miért, olyan nehéz megosztani ezeket? ha nem értesz hozzá, a büdös életbe nem valósítod meg egyik ötleted se, had gazdagodjak már meg inkább én.

2011. nov. 13. 01:33
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Kedves kérdező, a világ, és az emberek nagy ívben leszarják, hogy te más ötletéből akarsz meggazdagodni.

Komolyan arra számítasz, hogy te állítólag értesz a weblapkészítéshez, akkor mi meghajolunk előtted, és fossuk magunkból a jobbnál jobb ötleteket, csak hogy TEneked jobb legyen?? Ideje felébredni...

2011. nov. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen.

Azon kívül, hogy trollkodsz, és lököd a világmegváltó szarságaidat, már rég írhattál volna valamit. Ha már olyan k*rva megmondomembernek hiszed magad, azt meséld el, honnan szülted ezt a pár sornyi baromságot? Segítséget kértem, nem azt, hogy ítélkezz a képességeim fölött, illetve, hogy meghajolj előttem (de már úgyis elég mélyre hajoltál, ki is nyalhatod a se ggemet :))

2011. nov. 14. 21:35
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
És te amíg ezt írkáltad, addig ki is találhattál volna valamit...látom a gondolkodás már nem megy.
2011. nov. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Bő nyállal.
2011. nov. 15. 21:34
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

Olyat csinálj ami érdekli az embereket!

//Egyik felhasználó voltam a sok kőzűl ;)

2012. jan. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát vagy valami közösséget összefogó oldal... de nem hiszem, hogy olyanra van még igény ilyen konkurencia mellett. Vagy híroldal. Az meg nagyon nagy melóval jár később.
2012. jan. 25. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!