Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miért jó az -szerintem éppen,...

Miért jó az -szerintem éppen, hogy kontraproduktív szemlélet - egy weboldalnak (SorozatBarát), hogy kitiltogatja a felhasználóit?

Figyelt kérdés

2020. dec. 4. 10:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom valamiféle olyanfajta visszaélést akar elkerülni ezzel, ami rá nézve káros.
2020. dec. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert fél hogy lecsukják, mert illegális tartalom szolgáltató.
2020. dec. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2: Akkor ilyen alapon a YouTube is az, mert ezerszám vannak fenn a(z) - igaz egyáltalán nem a legeslegújabb - teljes filmek
2020. dec. 4. 12:15
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Nem egészen, YouTube letörli ha jelentik - azonosítják, a felhasználó által feltöltött tartalmat.

SorozatBarátra pedig maga az üzemeltetői töltik fel többségében, külső videó megosztókra, és linkelik be a portálra.

2020. dec. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kategória: Számítástechnika » Weblapkészítés

Hogy mi?

2020. dec. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem illegális tartalomszolgaltató. Külső linkekre visz el.... :). Náluk nincs semmi.
2020. dec. 6. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%
Én azt nem értem kik azok az igénytelenek akik ott néznek sorozatomat 420p minőségbe 2020-ban,.amikor minden torrent oldal tartalmaz már mindent és bejuthatsz bárhová..... Aztán ha nem is 4K-ba, de HD-ba minden mehet.
2020. dec. 6. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7: azért ez így szerintem nem igaz, ha mégis, akkor légyszi adj nekem, küldj nekem meghívót pl.majomparádéra, mert nincs oda hozzáférésem. zsugabubus@gmail.com
2020. dec. 7. 14:19
 9/10 anonim ***** válasza:
A majomparádén teljesen ugyanazok vannak fent mint az ncore-on. Nincs mozis torrent már. Sőt. Kevesebb is a tartalom, de ha annyira szeretnél adok.
2020. dec. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
5-nek: Nagyon rosszul lett annó megalkotva a GyakoriKérdések kategóriarendszere. Weboldalakkal kapcsolatos kérdések - kellene egy ilyen kategória, és akkor a nem reklámcélú, de egy egy weboldallal kapcsolatos kérdéseket OTT fel lehetne tenni. (A moderátorok meg azért vannak, hogy szűrjék, mi való ide és mi nem)
2020. dec. 9. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!