Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Meg megtanulhatok programozni?...

Meg megtanulhatok programozni? Sokan irjatok hogy szemleletmod. Kell hozza, de en ezt a suliba nem tanultam meg, talan a tanar hibaja? Szmajli Tudnatok ajanlani ilyen konyvet ami a logikat, szemleletmodot mutatja be?

Figyelt kérdés
25vok meg kozepsuliba tanultunk c,java,pascalt. De a gyorsasag miatt n birtam kovetni mit miert csinalunk csak masoltam a tablarol.
2013. júl. 28. 06:53
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Ha írni se sikerült megtanulnod, programozni teljesen esélytelen.
2013. júl. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 SimkoL ***** válasza:
100%

[link]


Bár a te esetedben reménytelennek látszik, ha nem bírtad követni, megérteni az egyszerű dolgokat sem :)

2013. júl. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Telorol irtam gyorsba, de ha valaki megis erti a lenyeget, akkor varom valaszat:-)
2013. júl. 28. 08:25
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi az utolso valaszolonak, hasznos doksik pont erre van szuksegem. Mivel celszeru kezdeni?
2013. júl. 28. 11:57
 5/6 SimkoL ***** válasza:
Programozási alapfogalmak :)
2013. júl. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A sajat tempodban gyakorolj, csak akkor lepj tovabb a bonyolultabb temak fele, ha az alapokat mar erted (nem kell kisujjbol tudni mindent, eleg ha tudod merre talalod, de csak azt fogod tudni hasznalni, amit ertesz is).


Nem art, ha jol tudsz angolul, az eleg sokat fog segiteni, hogy forumokon talalj megoldast a problemaidra.

2013. júl. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!