Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » 14. -ik helyen vagyok a...

14. -ik helyen vagyok a googleban hogy tudok előrébb helyezkedni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 02:43
 1/5 anonim válasza:
Nem tudom pontosan milyen hirdetésed vagy oldalad van. A google a találatokat a látogatottság, valamint az adott oldalon lévő tartalmak frissessége alapján rangsorolja.
2010. aug. 12. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem igazan értek hozza, de sztem az elozo nagy hulyeséget mondott. pagerank! lényeg, h az oldaladra mutato link hany és milyen PR-rel rendelkezo mas oldalon talalhato meg. amugy googlizd be ha jobban érdekel: pagerank. sokak szerint a SEO is sokat dob a talalati helyzeteden. ezt is google: SEO. sorry ha nem az elozo, hanem én vok a hulye.
2010. aug. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
az is számít hogy minél többen hivatkozzanak az oldaladra és hogy nekik magasabb pagerankja legyen bár az nem annyira fontos szerintem
2010. aug. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

PageRank??

Hát én nem tudom..

nekem 5 oldalam van, vagyis amit készitettem és a témához kapcsolodó kulcsszavakra az első oldalon van a keresőben...

Nem használok PR-t, megprobáltam minél több oldalon kiirni a linkeket. és minél jobban optimalizálni magát az oldalokat... kulcsszavakra

2010. aug. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem hasznalsz PR-t? :)

minnél tobb oldalra kirakod a linkedet annal nagyobb lesz a PR-ed google szerint. szal...

2010. aug. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!