Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Kedves Bloggeresek! Mi...

Kedves Bloggeresek! Mi alapján rak be a google be a Blogger blogspot egy egy posztot?

Figyelt kérdés

[link]


Nemrég volt ugye ez a hibaüzenet, hogy nem indexelt semmit.


Ekkor elküldtem egy webhelytérképet és BERAKTA a rövid, karácsonyi posztomat a google be a webmaster.


Most eltűnt a hibaüzenet, ott az indexelés kérése lehetőség, és megint nem indexel. :)


Mindegyik posztomat ugyan úgy írom, küldöm a webhelytérképet, indexelés engedélyezve, de mégis teljesen random az egész.


Van olyan posztom is amire azt írja az url ellenörző hogy megtalálható a google be, de nincs benne :)


Volt nem egyszer hogy nem indexelt egy posztot, hiába kértem, aztán egy hónap múlva berakta a google magától, mikor már nem volt aktuális a téma, úgy hogy semmit sem változtattam rajta.


Szóval pl írok hosszú filmkritikát, játéktesztet, munkám van benne, de cserébe ezek közül kb a felét rakja be, vagy berakra de már mikor mindenki elolvasta a nagy oldalak tesztjeit.


Szóval amiben több munkám van, azzal tököl, olyanokat ír hogy nincs engedélyezve az indexelés (pedig engedélyezve van) , stb, aztán berakja egy hónap múlva.


De pl egy rövid Boldog Karácsonyos posztot egyből berak.


Nem értem, elismerem nem értem.

Ezért kérdezlek titeket, hogy mit ronthatok el, ha mindig ugyan úgy írok.

Webhelytérképpel, keresés leírással, indexelés engedélyezésével.


Ezek fényében úgy érzem mégis az értéktelenebb posztokat rakja be, amikben kevesebb munka van.


Ugye azért írnék hogy olvassanak, nagyban megkönnyítené a dolgomat a google ha a saját platformját indexelné, és berakna a találatok közé minden posztot.

Főleg amikbe sok munka van.



2020. dec. 31. 16:34
 1/5 Kedves Vezető ***** válasza:

Gondolom van valami algoritmus ami szűri a dolgokat, és ha pl egy aktuális filkritikát írsz, akkor inkább előtérbe helyezi a saját domaines, nagy oldalakat.


Szóval a google a barátod, de megválogatja a barátait :)


Ha ugyan úgy írsz minden posztot, valami ilyesmi lehet, mert már több embertől hallottam ezt a jelenséget.

(És náluk is az igényesebb, több munkát igényelt posztokat nem rakta be)

Meg igazából nem nagyon foglalkoznak a blogspottal, gondolom az a javítás is a sok hasonló panasz miatt volt, nagyduzzogva, és nem igazán sikerült amint látható.


Szóval a leírtakból, hogy mindig ugyan írsz mindent, mindig kéred az indexelést, küldöd a webhelytérképet,stb, tényleg nem tudok másra gondolni mint hogy ha írsz egy Top'/aktuális posztot, témát, direkt nem rakja be a Blogger, vagy csak késleltetve.

Hogy miért, azt nem tudom.

2020. dec. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Most azóta azt írja a leutóbbi játéktesztemnél is hogy

"beküldött, és indexelt" .(zöld)

Mégsincs benne a google be.

2020. dec. 31. 17:23
 3/5 Kedves Vezető ***** válasza:

Akkor várjál vele ne küldözgesd ujboli indexelésre. Az is lehet hogy a vírus miatt nagyon megnőtt a blogolók száma, és lassú a folyamat/szűrés míg bekerül egy blogposzt a google be.

Egyébként nem mindenkit rak be, szoval az is eredmény ha Téged be be rakosgat, szóval türelem. :)

2020. dec. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Áh, nem megy. Azt url ellenőrző eszköz azt írja bezze van(zöld, indexelt) de nincs benne.

Ezzel is csak elment az időm megint.

2021. jan. 1. 17:13
 5/5 A kérdező kommentje:
*benne van
2021. jan. 1. 17:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!