Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik a legjobb ingyenes...

Melyik a legjobb ingyenes domain, tárhely szolgáltató?

Figyelt kérdés

2021. febr. 17. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Olyan nincs, mert nem érné meg. DNS servereket is üzemeltetni kell és ingyen nem tenné senki. Ugyan ez igaz a tárhely szolgáltatásokkal is. Szóval valamit-valamiért. Ha ingyenes, akkor valami mással fizetsz.


5-7ezer Ft/év-be kerülne egy ilyen domainnel tokkal-vonóval egy alap szolgáltatás. Ha leosztod havira 1000Ft se.

2021. febr. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok van

Egy próbát megér az instafree mint

ingyen webserver.

[link]

És a dot.tk a domain-nak:

[link]


Én még egyiket se próbáltam, ha úgy érzed teszel velük egy próbát akkor ám legyen, de ezek instabilak, lassúak lehetnek, bármikor megszűnhetnek, eltűnhetnek úgy mint ha sose lettek volna és az adatok biztonsága is kérdéses.

Kérdező, próba cseresznye :D

2021. febr. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az atw-t használtam eddig és az elég gagyi volt attól akármi csak jobb lehet nem?
2021. febr. 17. 22:57
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ATW.hu nagyon jó dolog, szinte semmi személyes adatot nem kell megadni egy mondhatni teljeskörű webszerver elindításához amin teljes szinten kitanulható a website programzás után következő rész.

De csak és kizárólag TANULÁSRA!

2021. febr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az ATW nekem sokáig volt jó tanuló felület, mikor a HTMl-t tanultam, így hálás vagyok, hogy akkor volt nekem ez a lehetőség, de ma már nem tudom elképzelni, hogy azt használjam. Mint írták, a fizetős se drága és tényleg megéri, én is használok fizetőst, s igazán jó a saját domain név, a reklámmentesség.
2021. febr. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

byethost.com

Elég jó és reklámmentes.

2021. febr. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
000webhost .com 300 mb tárhely igaz de sztem elég (+ 15GB a Google Drive API segítségével a logó eltávolítható javascripttel)
2021. máj. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!