Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan lehet ilyet találni?

Hogyan lehet ilyet találni?

Figyelt kérdés

Szeretnék, egy online játékhoz a web oldalamra egy plugint ami mutatja a megtett km, euró, távolságokat illetve az elhasznált üzemanyagot. (ETS2)


Truckbook-al akár összekötni vagy bármilyen megoldás érdekelne. Tudna valaki ebben segíteni?



2021. márc. 21. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Ha van apija, akkor keresel egy klienst hozzá. Ha nincs, készítesz. Ha nincs api, készítesz egy parsert a full oldalhoz.
2021. márc. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Teljesen amatőr vagyok ebben. WP oldal az alany. Esetleg milyen címszóval keressek utána?
2021. márc. 21. 15:26
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

"Teljesen amatőr vagyok ebben."


Akkor inkább engedd el, és keress valakit, aki megcsinálja neked..

2021. márc. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"Akkor inkább engedd el"

Aki megcsinálja nekem, ő is elkezdte valahol?!?

Konkrétan ha más lehetőség nincs nyilván neki fogják. Csak ami úton el kellene indulni abban kellene a segítség. 🕵

2021. márc. 21. 15:34
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Html, css, php. Ha tárolni is akarod magadnak, akkor adatbázisokat is tanulni kell. Aztán 1-2 év múlva jöhetnek a wp pluginek. Nem mintha nem lenne elpofázva ugyanez minden egyes "fingom sincs a webfejlesztésről, hogy kezdjek neki" kérdésnél...
2021. márc. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]

Ha az adatot amit akarsz kinyerted akkor meg nézz utána hogy hogy tudsz fájlt feltölteni és úgy megjeleníteni ahogy akarod - azon a ponton már tök mindegy hogy honnan van\mit jelképez az adat.

Azt írja a wiki hogy dokumentáció a letöltésben van, gondolom lesz majd példa is.

2021. márc. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát figyelj ebbe én is belekezdtem, igaz én az alapoktól építettem fel a weboldalt. A frontending (kinézet, alap funkciók mint gombok) el is jutottam de a PHP (amivel az adatbázist buzerálom) nem az én asztalom (még), tehát félbehagytam. A frontend egyébként készen van, csak a backend kéne és egy szerver (ami szintén megvan, tehát a php ami visszatart és egyéb apróságok).


Ezt azért írtam le, mert szeretném hogy tudd hogy nem olyan egyszerű, de nem is annyira nehéz. Még régebben olvastam hogy a Trucksbook fejlesztése kb. 2-3 évbe telt.


Egyébként jó kiinduló pont lehet Lihis kreálmánya (God bless you Lihis 🙏)


[link]


Illetve ha kellene esetleg akkor a TruckersMP forráskódját is megmutatom, ugyanis nyilvános (bár ez eléggé outdated):


[link]


(és ha jobban megnézed láthatod hogy maga RootKiller is tette közzé, aki eredetileg írta)


Hasznos linkek, tehát:

[link]

[link]

[link]

[link]


Ezeket tanulmányozd szerintem, hátha segítenek. Ha van még kérdésed igyekszek válaszolni amilyen gyorsan csak tudok (naponta 1-2 alkalommal lépek be az oldalra).

2021. márc. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7 vagyok, esetleg ez még jól jöhet:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Linkeltem pár egyéb érdekességet is, hátha valakinek jól jön aki ide téved :D

2021. márc. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges ilyet csinálni. A mi cégünk pl saját fuvarkövető rendszerrel rendelkezik. Figyeli az összesofőr fuvarját és pontosan azt a Lihis által készített programot használjuk mi is, viszont a weboldalt teljes egészében mi csináltuk meg. Kell hozzá PHP, HTML, CSS, API, MySQL tudás, ezek nélkül nem fog menni. Nem egyszerű egy ilyet létrehozni.
2021. ápr. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!