Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Segítséget kérnék, amatör...

IQ King kérdése:

Segítséget kérnék, amatör vagyok, előre is elnézést a téma leírásához. Táblázatban cellákat külön-külön kellene linkkel kijelölni.Tehát ne csak a benne levő szövegre hanem a cellára kattintva is működjön a weblapon az átirányítás a másik oldalra?

Figyelt kérdés
Tehát ha nem a táblázatban lévő szövegre, hanem a cela üres részére kattintunk , akkor is átlegyen írányítva az olvasó a neki tetsző, kivánt másik weboldalra. Ne csak a szöveg legyen linkelve hanem koppintási felület legyen az egész cella. Pld. Élelmiszeripar hosszú ...Faipar az rövid szöveg...sok így a cellában az üres rész--és ha ott nem a szövegre kattint akkor nem tud átmenni a másik helyre. Kattintási felület hogy lehet a táblázatban az adott cella egész felülete? És minden cella más téma, más helyre kell mindnél a linknek tovább küldeni az érdeklődőt. Ez egy 5 cella vizszintes, 2 cella függőleges kinézetű táblázat lenne. És minden cella külön aloldalra vinné át az érdeklödőket. Bocsánat, de amatör vagyok, nem tudtam jobban leírni a gondomat.

#link #szerkesztés #átirányítás #táblázat #cella kijelölés #koppintási felület
2021. márc. 25. 09:22
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


rég csináltam táblázatot, szóval bocs ha hibás a markup, a lényeg az, hogy blokk elem legyen az <a> a cellában

2021. márc. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A hovert csak azért raktam hogy látványosabb legyen, hogy az egész kattintható, kell még persze target="_blank" is, hogy új ablakban nyissa meg.
2021. márc. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!