Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan lehet megoldani, hogy...

Hogyan lehet megoldani, hogy a weblapom bal oldalán elhejezett táblázat azonos maradjon minden navigáció során?

Figyelt kérdés

A lényeg az lenne nekem, hogy egy állandó pont legyen a weblapomon. Vagyis ne keljen mindig újra töltenie stb.

Mindig az maradjon, s ha pl ott elindítanak egy zenét, vagy videót, az oldalon való keresgélés közben ne szakadjon meg.

Remélem érthetően értelmeztem.


A válaszokat előre is köszönöm.


2010. aug. 19. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Frameekkel.
2010. aug. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem én hogy azzal, de kezgyük úgy, hogy alapbol nagyon kezdő vagyok. Sikerült összedobni mindent, amit szeretnék, csak az a sav nem marad meg, mindig refressel.

Kicsit részletesebb leírás, esetleg segítség HTML kodokban?

Köszike

2010. aug. 20. 08:19
 3/3 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy nem szerkesztöben csinálom, csak simma Notepad-ban. Pütyögök mindent.
2010. aug. 20. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!