Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Linkrövidítő weboldalt készíte...

Linkrövidítő weboldalt készítek. Twitter, iWiW, Facebook oAuth integrációval. Szerintetek használni fogja valaki egyáltalán?

Figyelt kérdés

Hasonló a bit.ly-hez, de több, ill. más funkciókkal. Már 80%-ban kész és teljesen ingyenesen használható lesz.

Jöhetnek javaslatok arra is, hogy milyen egyéb funkciókat építsek be.


2010. aug. 29. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Feleslegesek az ilyen oldalak, szerintem csak azok használnak ilyen módon rövidített linkeket, akik elszeretnék rejteni valojában mit is linkelnek. Aki egy kicsit is gondolkozik kerüli az ilyen linkeket, elvégre nem lehet tudni hova is mutatnak. Nem véletlenül találták ki az olvasható url-eket, amik bár hosszabbak, de legalább sejthető mi van a link mögött.
2010. aug. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Na igen, ezért is van az az opcióm, hogy pre.domainem.tld/djsk -el kiírja, hogy mi az eredeti URL

+ erre külön cookie a gépen és akkor a domainem.tld/djsk -s előnézetet mutat.

2010. aug. 29. 23:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Sosem láttam értelmét az ilyen oldalaknak, ha van is, számomra ismeretlen miért jó. ha már bemásolnám oda a hosszabb url, ugyanannyi(söt kevesebb) bemásolni annak akinek el akarom küldeni. vagy bárhova máshova.
2010. aug. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én használom őket, pont a twitter miatt ugye, hogy ne egy link miatt menjen el az összes karakterem, de máshol is szoktam ha egy 7365328 karakteres linket kell írnom, az elég csúnyán néz ki. És nem elrejteni akarok semmit... Ha kész van elküldhetnéd esetleg a linkjét emailben. :)
2010. aug. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ide az oldalra sem lehet röviditett linket beilleszteni.
2010. aug. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
dehogynem lehet.
2010. aug. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem használnám. Teljesen feleslegesnek találom, mivel már van elég olyan ami kielégíti a szükségleteket. Mióta a böngészőbe telepíthető 1gombos rövidítő is van némelyiknél, azóta meg az oldalukat sem látogatom, mert minek.
2010. aug. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!