Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Költözés ingyenes tárhelyről...

Költözés ingyenes tárhelyről fizetősre. Konkrétan atw.hu-ról lehetséges e átmenteni az adatbázist a fizetős tárhelyre. Vagy hogy működik ez? Nem vagyok tisztába pontosan a dologgal.

Figyelt kérdés
Az érdekelne ha csinálok egy adatbázis mentést, ami ugye tartalmazza a jelenlegi atw-s linkeket, akkor azt feltöltve a fizetős helyre, működni fog?
2010. szept. 2. 10:22
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
jah igen és E107-ről van szó.. kérdező voltam
2010. szept. 2. 10:33
 2/13 anonim ***** válasza:
ha relativ belső linkeket mentettél az adatbázisba akkor fog működni. különben nem. A külső linkek értelemszerűen fognak.
2010. szept. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Azt most kifejtenéd nekem? Csináltam egy adatbázis mentést..ugye egy .sql file-t kaptam... ha itt atw-én valami gond lenne csak visszatöltöm és visszakapok mindent fórum, chat, oldalon található képek stb...


De ha most eszek egy fizetős domaint+tárhelyet ahova feltelepítem az e107-et majd az adatbázisba felöltöm az atw-és .sql file-t akkor megmarad minden?

2010. szept. 2. 10:40
 4/13 A kérdező kommentje:
*veszek
2010. szept. 2. 10:41
 5/13 anonim ***** válasza:
persze hogy megmarad. de a " [link] re mutato linkek az atw-s oldaladra fognak mutatni, az új tárhelyről is. Csak a "vmi/vmi.html" fog az új helyen lévő oldaladra mutatni.
2010. szept. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ahha szóval a felhasználók adatai jelszavai, fórum üzenetei megmaradnak, de a képeket és a linkeket az atw-ről olvassa ki, és nekem kell majd szép lassan áttenni új tárhelyre a képeket stb..és átírni a link elérési útját
2010. szept. 2. 11:01
 7/13 anonim ***** válasza:
igen, csak a linkekkel, és képekkel lehet probléma az athelyezésnél.
2010. szept. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz?
2010. szept. 2. 11:20
 9/13 anonim ***** válasza:

Azzal sem lesz probléma.

Egyébként keress egy tárhelyet, töltsd fel és próbáld ki. Már régen kiderült volna.

2010. szept. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

@12:32


hogyne lenne probléma a képekkel? ha olyan bejegyzésekkel van tele az adatbázis, hogy " [link]

igen először fog működni, és mitgondolsz mi lesz utána ha atw-ről törlik a képet?

A képekkel vagy linkekkel csak akkor nem lesz gond, ha relativ url-el van megadva.

2010. szept. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!