Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen fizetési igény reális...

Milyen fizetési igény reális egy főként egyedi WordPress oldalakkal foglalkozó személy esetén?

Figyelt kérdés

10 éves webfejlesztői és lassan 8 éves egyedi WordPress oldalakkal szerzett tapasztalattal.


Főként backend, de adott esetben frontend feladatok ellátása is benne van, vagy adott tárhely management.


Jelenleg nettó 320.000 Ft-ot keresek, de ezt elég alacsonynak érzem, még akkor is ha egy ilyen "hybrid" rendszerben készítek és supportolok oldalakat.


Budapesten, de home officeban dolgozom, amit tartani is szeretnék már a jövőben.


Lehet jobb alternatíva?



2021. nov. 1. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%

500 környékén.

Teljesítménytől függően akár 800 és 1 milla köt is.

2021. nov. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1: WordPress oldalakkal? Írj, ha tudsz ilyet.
2021. nov. 2. 08:19
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Wordpressel hogy lehet, hogy főként backend feladataid vannak?
2021. nov. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

#3: a backend részén - pluginok fejlesztésével, lehet jó pénzt keresni WP -ben.

Van 1000+1 kész mindenre, de pont olyan mint amit megállmodnak, és még jó - gyors ... na'h olyan sokszor előfordul hogy nincs.

Vagy 2-3 pluginból kell össze kalapálni, aztán lesz amilyen lesz.

Vagy megírják hozzá, esetleg az eredeti plugin forrását újra felhasználva.

2021. nov. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

3: Teljesen egyedi template-re, csak minimális plugin felhasználással való fejlesztés. Bizonyos modulok, akár WordPresstől függetlenül fejlesztve.


Nehéz pár mondatban összegezni, de abszolút nem egy "összekattingatós" munkaköröm van jelenleg, de mondjuk nem is nyomom a kisujjamból a különféle SQL lekéréseket, vagy PHP expert sem vagyok. A WP saját functionjeiben, lekéréseiben, core, stb viszont otthonosan mozgok. Ezek minden egyes projektnél szükségesek is.


Emellett akár teljes körű frontend szerep is jöhet, vagy a már más (külsős) által elkészített frontendre való fejlesztés.


Emellett a kész oldalaknál support, felmerülő + igények, hibák managelése.

2021. nov. 2. 11:31
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Oké, csak mert én amilyen tipikus Wordpresses megrendelőkkel találkoztam anno kb mindegyik a budget kategóriába tartozott, gyakorlatilag a designért fizettek, illetve azért, hogy azt lebuildeljük egy wp sablonba. Ez kb lefedte a projekttel való foglalkozás 80%-át.
2021. nov. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6: nem hibáztatlak. Felhigult a dolog, de azért létezik az egyedi wp sablon esete is.
2021. nov. 2. 19:31
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 Mit értesz egyedi sablon alatt?
2021. nov. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8: egy 0-ról felépített sablon. Teljesen saját html, css, js, php. A fájlokban ami lehet az wp function.
2021. nov. 3. 17:02
 10/11 anonim ***** válasza:

Elég nehźz mostanában keresni a WP oldalakkal, külföldön 50€-ért elkészítenek egy 5 oldalas weboldalt. Összedobják gyorsan, amit értékelnek az ügyfelek (nem kell hetekig várni).

18000Ft? Nem tudom mennyi most egy Euró. 35000-ért egy komplett Webshopokat kínálnak termékek nélkül. Inkább felhagytam én is vele...

2021. dec. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!