Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan kezdjek el egy utazássz...

Hogyan kezdjek el egy utazásszervezéssel foglalkozó weboldalt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Imádok a szabadidőben repjegyeket, szállásokat és hasonló dolgokat nézegetni. Ismerősöknek és rokonoknak is szoktam segíteni az utazások szervezésében. Arra gondoltam, hogy ezt kicsit hasznosítanám és szeretnék több embernek is segíteni az utazás szervezésében. Az a kérdésem lenne, hogy miként kezdhetnék el ezzel foglalkozni?

A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!

Szép napot!



2021. nov. 9. 01:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt valami blogba raknám. Van amúgy jó pár, de ez nem kell, hogy feltétlenül kedved szegje.
2021. nov. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy lassan minden embernek van egy ilyen ismerőse, így nem nagyon van szükség a jótanácsaidra. Pénzt nem keresnél vele, csak az időd pazarolnád rá, főleg hogy túl sok újat nem lehet mondani ebben a témában sem.
2021. nov. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!