Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » A legutóbbi wordpress frissíté...

A legutóbbi wordpress frissítésem befuccsolt, backupolnom kellett. Most kijött nemrég az újabb frissítés, lehetséges, hogy most nem lesz gond?

Figyelt kérdés
Vagy mivel az előző sikertelen volt így most is nagy az esély, hogy nem fog sikerülni?

2021. dec. 15. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Igazából nem értem a kérdést. (Mármint az okot...)


Semmilyen logot vagy információt nem osztottál meg, hogy mi miatt volt sikertelen az előző frissítés, így ezt még megjósolni sem lehet.


Ellenben: ha nem vagy amatőr és nem csak hobbiból szórakozol vele, akkor biztosan rendelkezel normális teszt és fejlesztő környezettel is, amiknek a kódja és db struktúrája megegyezik az éles környezetével így a legegyszerűbb ha kipróbálod.


Amennyiben csak hobbiból szórakozol vele, akkor pedig szintén azt tudom javasolni, hogy másold le és a másolatot használd teszt környezetnek és ott ki tudod próbálni. Ettől biztosabbat senki nem fog tudni mondani, pláne ennyi információból.

2021. dec. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ. Amatőr vagyok sajnos...

A klasszikus bejegyzésszerkesztő plugin okozta a gondot, de miután letöröltem a plugint, sőt több plugint is, akkor is sikertelen volt, és azokról már emailt sem küldött a rendszer.

Az a baj, h a tárhelyemen fizetőssé tették a backupolást, így nem merek nekifogni. Mondjuk találtam egy érdekes megoldást, csak nemtudom tényleg működőképes-e, tehát, hogy dropboxból visszaállítani??? Elég sci-fisen hangzik nekem :D


[link]

2021. dec. 16. 14:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha csak játszol vele, akkor legyen a local dev környezeted (az ingyenes) és az "éles" környezeted van csak a tárhelyen ami 100%-ban megegyezik a helyivel.

Ha van rajta fontos tartalom akkor pedig sürgősen költöztesd el onnan vagy fizess a backupért, mert mentés nélküli éles környezet nem lehet.

(Nálam pl - igaz az nem wordpress, de lényegtelen - a db az óránként mentődik 48 órán át. Utána napi 1 mentés van amire vissza lehet állni 30 napig. aztán heti 1, 2 hónapig és utána havi 1 fél évig, majd évi 1. és ez csak az adatbázis. mindez raid0-ás köteten egy szerveren) Amiről nincs mentés, az nem is volt igazán fontos akkor... :)

2021. dec. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!