Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Javascripttel vagy Jqueryvel...

Javascripttel vagy Jqueryvel szeretnék eltüntetni egy dolgot. Ez nagyjából megy, de azt hogy csinálhatom meg, hogy amikor betölti a böngésző a lapot, akkor még ne jelenjen meg a dolog? Csak ha a felhazsnáló rákattint.

Figyelt kérdés
2021. dec. 27. 02:29
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Jobban szeretek kódokat tanulmányozni, valahogyan jobban megértem, mint a kicsit száraz anyagokat.


Köszönöm. Igyekszem fejlődni.

2021. dec. 28. 22:30
 22/29 anonim ***** válasza:
58%

"Remélem megdug téged egy maói majom, amiért nem vagy képes értelmes válaszoakt adni, csak linkelgetni. De nem baj, ennyi eszed van sajnáljuk"


A w3schoolon egy külön kisfejezet szól erről, mi olyan nagy baj ebben, hogy releváns oktató linket ajánlottak? Ráadásul az egyik legjobb alap oktatóoldal webes technológiákhoz. Majd a főnöködnek is anyázz egy nagyot, amikor olyan feladatot oszt ki neked, amihez el kell olvasnod egy kézikönyvet, mert nem hallottál még arról.

2021. dec. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

22-es.

Teljesen más az, hogy az ember elakad egy problémával, és szeretné gyorsan a megoldást, mint az, amikor A-tól Z-ig elkezd tanulni, és fejlődni. Én is fejlődöm, de most erre volt szükségem. A linkelés nem igazán hatásos, csak jó érv, hogy azok a programozók, akik már tudják ezt, azok henceghessenek, hogy tessék nesze, itt a link, szopj@l te is két évet mire rájössz erre.


Higyjétek el, én is szívtam már eleget, és még fogok is. De a kérdésemre a w3 linkelése nem válasz.

2021. dec. 28. 23:39
 24/29 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen hencegést látsz bele ebbe... A w3schools olyan alapoldal, mint bármelyik más kézikönyv. Semmi olyat nem kérdeztél, ami bonyolult lenne és fórumra való.


De akkor tessék: Megnyitom a w3schools-t. Megnyitom a References menüből a jQuery-t. Hogy hogy nem bal oldalt rögtön a lap tetejeféle ott van: "hide/show". Ennyi lett volna. De ezek szerint meg sem nézted, hogy mi ez, csak ment az anyázás a link miatt.

2021. dec. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Ezekszerint arra sem vetted a fáradtságot, hogy segíts, és b@ssza a csőrőd, hogy más képes volt rá.


Amikor "éles helyzetben" vagyunk, tehát egy meló közepén, akkor sem fogod napokig bogarászni a kérdésedre a választ, hanem(Figyelj!) a TAPASZTALTABB kollégáidtól informálódsz. Akik nem, hangsúlyozom NEM küldenek el a jó pitsába, csak emrt feltettél egy kérdést.


Amúgy meg aki már tud programozni, azoknak ezek tényleg lehetnek releváns segítséget. Én nem tudok. Ezért vártam segítséget, és ráadásúl nagyon is a fórumra való kérdés volt, hátha másoknak is hasznára lesz később.


De az nem lesz hasznára, ha a kérdésre rákattintva(pl a google-ből) annyit látnak ezredszerre, hogy nesze itt a w3. Húú de rohadt nagy segítség az igen. És minden 4. kérdésnél ezt olvasom, amit mások feltesznek, jön az önkéntes w3 link, mintha nem tudná a delikvens, hogy létezik ilyen.

2021. dec. 29. 00:20
 26/29 anonim ***** válasza:
Már megint csak az anyázás, ahelyett, hogy tanultál volna belőle. Én itt befejeztem a segítést, mert nem érdemled meg.
2021. dec. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

"Én itt befejeztem a segítést, mert nem érdemled meg."

Ez a mondat helyesen így hangzik:


'Belátom, hogy nem segítettem nektek smemiben, csak a w3-at linkelgetem.'

2021. dec. 29. 00:40
 28/29 anonim ***** válasza:
#27 az maxximum akkor hangozna így helyesen, ha ő linkelte volna a w3-at, de az speciel én voltam. Bocs hogy eddig nem jelentkeztem, de a maoi majomnak főztem vacsorát, hátha benéz, de úgy látszik nem vagy rá nagy hatással. Örülök hogy továbbra sem kell majd megerőltetned magad, mert mindig lesz valaki aki segít, akár megérdemled, akár nem. Egyébként tájékoztatlak, hogy ez a fórum annyira tényleg erre való, hogy valaki már biztosan feltette ezt a kérdést, amit te, ahelyett hogy előkerestél volna, inkább feltetted újra. És mivel valószínűleg továbbra s fogod venni a fáradságot hogy átbogarászd a w3 schoolst, érdeklődve várjuk a következő kérdést. :)
2021. dec. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

A kérdés részéről szerintem mindegy, hogy ki linkelte feleslegesen a w3-at.

Az a lényeg, hogy ez a kérdés haszontalan lesz, ha valaki a konkrét választ nem írja meg hozzá.

Ezért is van az, hogy kérdés-válasz technológiával működik ez az oldal.

Ha 1000 kérdésre mindig csak a w3 lenne a válasz, felesleges lenne további kérdéseket feltenni, és sok probléma megoldatlan maradna.


Egyébként meg ezen a mondaton kifejezetten jót nevettem:


"Örülök hogy továbbra sem kell majd megerőltetned magad, mert mindig lesz valaki aki segít, akár megérdemled, akár nem"


Előszőr is, mi az, hogy nem érdemled meg? Nem érdemel az ember, aki elakadt segítséget? Minek írsz be,ha nem akarsz segíteni? Ütöd egyik szvaddal a másikat. Most akkor nem érdemlem meg a segítséget, de mégis vagy olyan nagyvonalú, hogy w3-at linkelgetsz "segítség" gyanánt? Most akkor, hogy is van ez?


A másik dolog, nem kell megerőltetned magad. Hmm. Láttad, mennyi időmet elvette ez a dolog? Valaki írta fennt, hogy ez egy alap dolog. Persze. Nektek biztosan.

De nekem nem, ráadásúl még sokaknak sem, akik majd erre, vagy ehhez hasonló kérdésre fognak rákeresni a jövőben.


Ahhoz, hogy ezt a problémát megold, ahhoz kell egy html, css, és javascript tudás, amire majd ráépülhet a Jquery. Nem, ez nem alap dolog, ehhez sokat kell tanulni. Persze, aki tudja, sőt aki évek óta tudja, annak lehet alap. Aki a kérdést felteszi, annak pedig nem alap.


Ha nem segítessz, azzal semmi baj nincsen, de akkor legalább ne rontsd itt, és máshol a levegőt, a "nagy" w3-as linkelgetéssel, mert az nem megoldás.

2021. dec. 29. 19:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!