Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mennyiért tudok csináltatni...

Mennyiért tudok csináltatni egy normális weblapot?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mi kell rá! Egy sima alap weblapot és kb. 10k-ért csinálok, amibe van PHP, szal mondjuk regisztráció vagy ilyenek azt 30k-ért, webshopot meg nem tudok. De én 2 éve foglalkozok ezzel, aki régebben az sztem drágábban csinálja, de nem tom...
2010. szept. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elso valaszolo, ez ritka oszinte volt.

Sajnos tul sokan csinalnak olyan dolgot, amint nem is tudnak.

Szoval, teny, attol fugg, mit akarsz ra, van-e elkepzelesed, 0-rol kell felepiteni, vagy vannak kepelemek, esatobbi. De kb 10e -> csillagos eg, es meg egy keves.

Persze, valoszinuleg vannak akik 2-3e-ert csinaljak, de "szerintem az olyan is".

2010. szept. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Par honapot raszansz hogy megtanulj oldalakat kesziteni es akkor ingyen kijossz.
2010. szept. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ez nagyon változó.


függ attól, hogy ki, kinek, mit és hogyan csinálja.


én egy profi designerrel dolgozom (grafikai cégnél van, de jól jön neki egy kis mellékes,és nagyon ügyes, én még a paintben is elakadok, úgyhogy jól jön :) ), általában csak külön kérésre csinálok / csinálunk honlapokat, mert főállású egyetemi hallgató vagyok, de néha becsúszik 1-1 oldal.


volt már olyan, hogy 60ért csináltunk statikus weblapot, mert annyi volt a pályázati keret rá (akkor pedig miért ne), és volt olyan is, hogy 15ér írtam saját kódolással fórum motort (mert épp nagyon meg voltam szorulva)


persze vannak vérpistikék, akik 2-3ezerér felraknak egy phpBB-t vagy joomla-t, esetleg ők maguk írogatnak ezt azt 5ezerér, de gyanús, hogy táblázatos lesz, és nem valid css, html, és esetleg biztonsági rések is lesznek rajta.


árban jobban jössz ki, ha ismerőssel csináltatod, de eseteként vele nem olyan jó dolog összeveszni, de legalább nem húz le annyira. sajnos a minőségnek ára van.

2010. szept. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!