Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hol lehet alkalmazást készíteni?

Hol lehet alkalmazást készíteni?

Figyelt kérdés

Van egy ötletem, amit telefonra lehetne tölteni majd ès használni aki szeretné, viszont nem tudom hol tudom ezt kezdeni.


Kell keresnem valami fejlesztőt? Kb mennyi ezeknek a koltseguk?


Nem dizajnos felulet nem is lenne nehez a megvalositasa szerintem, egy egyszeru app, de tapasztalatom nincs ebben.



2022. ápr. 6. 23:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Milliókkal számolhatsz.
2022. ápr. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pár millió forintból valószínű lefejlesztik neked.
2022. ápr. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Durva, pl egy olyen Floppy bird (anno nagy szam volt ez a jatek) az is milliokba kerulhetett? Azt gondoltam az ilyen egyszeru letisztult appok nem olyan koltsegesek.


De akkor pl, ami az apple storeban van vagy play aruhazakban minden alkalmazas milliokba kerult? Mert kicsit igy irrealis, hogy van nehany olyan app ami milliokat nem erne

2022. ápr. 7. 14:17
 4/10 anonim ***** válasza:

Nézd, egy normális fejlesztő bruttó fizetése 800-1200 ezer forint havonta.

1 ember 1 havi munkájával tulajdonképpen el is érted az 1 milliós költséget.

1 ember 1 hónap alatt meg nem sok értlemes dolgot tud megcsinálni, nagy valószínűséggel több emberre lesz szükség (különböző szerepkörökben) és több időre.

Lehet spórolósan, "okosan", meg olcsón csinálni, csak ki tudja annak milyen lesz a végeredménye.

2022. ápr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, de az appokat nem 1-2 embernek szánják
2022. ápr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egy fejlesztő még itthon is 700 ezer és 1,5 millió közötti fizetést kap bruttóban.

Egy Flappy Bird szintű játék egy 5-6 fős csapatnak kb 2 havi munkája. Ki lehet számolni: 5x900x2 = 9 millió forint. És ez csak a bruttó fizetés, még erre jön plusz járulék a cég részéről, plusz a fejlesztéssel járó egyéb költségek.

És persze, összegnek nagy ez, csakhogy ha ezt az app-ot 500 forintért adják és 100 ezren letöltik, az máris 50 millió bevétel.

2022. ápr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Àhh így màr èrtem.koszi. Akkor nem lesz megvalósítva az ötletem. :DDD


Csak erdekes volt, hogy mennyi haszontalan es ertelmetlen app van es milliokat koltenek ra.

2022. ápr. 7. 16:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyrészét saját maguk fejlesztik emberek. Az lehet akár ingyen is.
2022. ápr. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7 ne aggódj, valószínűleg már meg van valósítva. ;)
2022. ápr. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9es ,nem aggodom de ez nincs meg megvalositva ;)
2022. ápr. 21. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!