Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mekkora az a lehető legnagyobb...

Mekkora az a lehető legnagyobb weboldal amit egy ember egyedül fel tud építeni és működtetni is?

Figyelt kérdés

Működtetni, de nem úgy, hogy egész nap felügyelsz.


Azt is jó ha más weboldalakat dobtok fel példaként (amikért egyetlen ember felelős). De csak tipp, fejezzétek ki úgy ahogy szeretnétek!



2022. aug. 12. 01:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül mire/mikre gondolsz?


1. IT rész (üzemletelés, szerverek stb.)

2. IT rész (fejlesztés, kódolás, programozás, HTML stb.)

3. tartalom készítése


1+2? Vagy 1+2+3?

2022. aug. 12. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
45%
Méterben vagy kilógrammban mérve?
2022. aug. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1

Mindegyikre

2022. aug. 12. 11:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen "egyszemélyes hadsereg" jellegű sztorik.

Zömmel ezek nagy tudású vagy veterán fejlesztők dolgai.


100% pontos példát nem tudok, azért zömmel valamilyen mértékben csak-csak belefolyik 1-2 másik ember is a munkába (valamilyen ponton).

Plusz akit személyesen nem ismerek ott én is csak spekulálni tudok, lehet, hogy egy ember neve alatt megy, de közben van nagy háttércsapat.


[link]


Ez egy programozással foglalkozó oldal.

Főleg Java témában nincs szinte olyan dolog amire itt ne lenne cikk vagy komplett tutorial.

Tényleg meglepően sok dolog van fent, Google-ben is bármi Java kérdésre keresve ott van a top találatok között.


Elvileg egy ázsiai arc viszi az egészet, legalább is látszólag minden cikknél ő a feltüntetett szerző. Sokszor gondolkodtam, hogyan győzi?

A cikkek írását, nem az oldal üzemeltetést.


-


Komoly fejlesztők sok mindent meg tudnak csinálni, lefejleszteni, akár üzemeltetni is.

Viszont a legtöbb témában még akkor is van más is, könyvelés, jogi dolgok (szabályoknak megfelelés), nemzetközi szinten pláne komplex stb.

Ezért is nehéz tisztán egy emberes dolgot találni.


Nem weboldal, de hasonló.


Úgy tudom ezeket a szoftvereket egy-egy ember viszi:

Total Commander, IrfanView, 7-zip


A TC ugyebár fizetős is (30 napon túl hivatalosan mindenkinek, de jobbára csak cégek, állami helyek veszik meg), elvben az IrfanView is az (az csak cégeknek).

Szóval én úgy látom, hogy vannak akik ilyen "egyszemélyes hadsereg" modellből meg is tudnak élni, de ez ritka nagyon szerintem.


Plusz van pár mobilapp is ilyen (hogy egy fix ember csinálja teljes mértékben és még pénz is keres vele szépen).

2022. aug. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Mi a fenét jelent az, hogy legnagyobb?
2022. aug. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a kérdés azért baromság, mert míg wordpresszen összedobsz például egy webshopot egy este alatt, mondjuk spring + angular kombóval lehet 1 év is kell.
2022. aug. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!