Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Létrehoznék egy weboldalt,...

Amlator12 kérdése:

Létrehoznék egy weboldalt, milyen teendők vannak?

Figyelt kérdés
Szeretném megkérdezni, hogy ha létrehozok egy weboldalt, ahol semmiféle eladást nem csinálok, viszont a weboldalt megtűzdelem hirdetéssel. Ez legális, vagy szabad ilyet csinálnom? Van erre valami jogszabály? Tulajdonképpen a weboldalon nem történik értékesítés.

2022. aug. 28. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Legális, csak a hirdetési bevételek után adózni kell.
2022. aug. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gondolom ennek is van egy minimuma. Pár ezer forintnál is kell? Valamint csak egy alapvető google hirdetések aminek egy részét a google leveszi. Akkor is adóköteles?
2022. aug. 28. 16:03
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs minimuma, igen akkor is.
2022. aug. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Az aruld mar el, hogy egy tartalom nelkuli weboldalra hogyan csabitasz forgalmat, hogy a kattintasok utan penzhez is juss? Vagy van egy csodalatos otleted hogy majd automatizalod es valami bot kattintgatja neked?
2022. aug. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%

Én úgy tudom, hogy bizonyos összeghatárig adómentességet élvez az így szerzett jövedelem, ha például neten adsz el termékeket, akkor is évi 500 ezer Ft-ig adómentes, de erről könyvelőt érdemes megkérdezni mert lehet hogy eladásból származó meg ilyesféle "hirdetések alapján szerzett" jövedelem közt valamiféle jogszabályilag megítélt eltérés van.

Én is azon gondolkodom: miért kattintanának át a weboldaladra?

2022. aug. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Netlify-vel és Publii-vel ingyen meg tudod csinálni.
2022. aug. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

#5


Évi 600 ezer ft-os értékhatárig eladhatod a saját megunt cuccaidat, de ha gazdasági tevékenységet folytatsz, az az első pillanattól adóköteles.

2022. aug. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Értem, ezért javasoltam könyvelő megkérdezését mert ezt én se tudtam, segíteni akartam csak.
2022. aug. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!