Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » WordPress Really Simple SSL...

WordPress Really Simple SSL bővítmény bekapcsolása után az oldal elérhetetlen lett, hogyan tudnám a WordPress kezelőfelületét újra használni és a bővítményt törölni?

Figyelt kérdés

A már kész üzleti weboldalamon (wordpress)az SSL tanúsítványt szerettem volna bekapcsolni, hogy az oldal biztonságos kapcsolatot jelenítsen meg (az egyik youtube videóban láttam, hogy ezáltal az oldal a google keresőjében előrébb tud kerülni), a videóban elhangzottak szerint letöltöttem a Really Simple SSL bővítményt, amit ezután csak be kellett kapcsolni. Ahogy bekapcsoltam az oldal kidobott és ezt írja ki:


Az Ön kapcsolata nem privát

A támadók megpróbálhatják ellopni a(z) webhelyen lévő adatait (például jelszavait, üzeneteit és hitelkártyaadatait). További információ.


Másik böngészőben ezt sikerült átugranom (tovább a nem biztonságos oldalra...)

Itt az Oldal üzenete:

Not Found

The requested URL was not found on this server.


Hiába próbálom megnyitni az oldalhoz tartozó WP admin oldalt, hogy esetleg a bővítményt töröljem (nem tudom segítene-e), de azt sem nyitja meg, mert hogy nem biztonságos.

Hogyan tudom megnyitni legalább a WordPress kezelőfelületét, hogy esetleg ott kikapcsoljam/ töröljem a plugint?

Sajnos biztonsági mentést előtte nem végeztem. Esetleg tudtok segíteni, hogy mit és hogy csináljak? Köszönöm, ha segítesz :).



2022. szept. 16. 16:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Bemész a WP adatbázisába, azon belül wp_settings és megkeresed az active plugins táblát és kitörlöd mellőle az aktivált pluginokat. SSL-hez pedig nem kell semmilyen plugin. Nem tudom milyen szolgáltatónál vagy, ki a DNS, de Cloudflare és a legtöbb szolgáltató is ingyenes SSL-t ad, neked csak a szolgáltató felületén kell aktiválnod.
2022. szept. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!