Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miért van az, hoogy kicsi...

Miért van az, hoogy kicsi felbontásban (360px) jól jelenik meg az oldal, ha a böngészőt húzom össze, de a mobilemulátor(és egy élő mobil is) már mást mutat?

Figyelt kérdés
Akkor hogyan csináljam meg a kisebb felbontásra a weboldalam?
2022. okt. 17. 16:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogyan csináltad?
2022. okt. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hát a meta viewporttal meg ezekkel, mégis tök pici minden telón.


Bootstrap van még benne.

2022. okt. 17. 17:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Töltsd fel valahova és linkeld be.
2022. okt. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy mai telefon felbontása is 1920x1080. Egy css pixel 3 fizikai pixel, azaz a 360-nál csökkentett weboldal 1080 alatt fog elkezdeni csökkenni. Azaz te még pont a nagy oldalt jeleníted meg a mobilon.
2022. okt. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem töltöm fel mert nem publikus weboldal, egy apróbb vállalkozásnak kell.


Nem értem akkor sem.


Ha valaki találkozott már a fennt említett dologgal, tehát, hogy a webböngészőt ha összehúzom, ott jól működik, a media queri-k által beállított dolgok, de mobilon már nem, és nagyon pici, mintha a meta wiev portot nem venné figyelembe, az irjon köszi

2022. okt. 18. 12:22
 6/10 anonim ***** válasza:

<meta content="width=device-width, initial-scale=1, maximum-scale=1, minimum-scale=1, user-scalable=no" name="viewport" />


<head>-be

2022. okt. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Na ezt nem hiszem el.


Egyből megoldódott minden probléma. Köszönöm, nem is tudod mennyit segítettél.


De miért működik? Ment a zöld pipa

2022. okt. 18. 13:17
 8/10 A kérdező kommentje:

Oh basszus nem működik, csak azt hittem egy pillanatra. Viszont rájöttem arra, hogy miért nem megy.


Mivel ez egy ingyenes tárhelyre lett próbaként felrakva, ott az iframe miatt rosszúl viselkedett.


Iframe nélkül okés.

2022. okt. 18. 13:26
 9/10 anonim ***** válasza:

én: "nem töltöm fel mert nem publikus"


ugyanúgy én: feltöltöm egy ingyenes tárhelyre, mert bár nem publikus, de még szarul is jelenjen meg! :)

2022. okt. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Rendben, értem én ebben a logikát, csak azt a címet+szolgáltatót nem tudja sneki, engedéllyel van kinnt.


Míg ha ide felraktam volna, onnantól kezdve publikusnak számít.


Csak ennyit.

2022. okt. 30. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!