Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szeretnék egy weblapot, ahol...

Szeretnék egy weblapot, ahol oktatóanyagot árulnék, de eddig mindegyik weblap szerkesztő elutasított. Miért?

Figyelt kérdés

Weblap szerkesztés céljából egy nagyon egyszerű dolgot kértem.

Bemutatkozó oldal, tananyag felület, vásárló felület, majd a vásárlás után a fizetős videók is jelenjenek meg az oldalon.


Rákerestem a google-ben, és írtam e-mailt részletesen, hogy mit szeretnék, az első 10-12 találatnak kb.


Eddig 6 válasz jött, mind elutasított, még árat sem mondtak rá.

Miért lehet ez?


2023. febr. 16. 16:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Mert a fizetesvédett videókat érdemben megoldani nagyon nem triviális feladat. Gondolom nem akarjak a balhét abból, hogy a legelső user letölti az összes videót és másnap már felteszi youtubera, majd ezekután a fejlesztőt próbáld meg felelősségrevonni.

Keress fel egy szoftverfejlesztéssel foglalkozó céget, az majd megoldja, csak nem lesz olcsó.

2023. febr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem használsz valami erre a célra létrehozott platformot? Udemy vagy hasonlók.
2023. febr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Annyit kértem, hogy ne lehessen egy gombnyomással letölteni.

Láttam már hasonló weboldalt, vimeo-ra töltik a videókat, ott is van tárolva, de az oldalról lehet csak elindítani a megnézését.


(A másik, hogy képernyő felvevő programmal úgyis minden másolható, lehetetlen bevédeni.)


Most kaptam egy árajánlatot a webergoline-tól, 2-2,5 millio+áfát írtak rá! 🤣🤣🤣


Szerintem ez nevetséges, konkrétan minden szöveg meg van írva, csak egy sablonba bele kellene pakolgatni, és ennyi lenne.

Nem webshopot kértem 1000db termékkel mindet belistázva és készletezve.


Konkrétan 2db megvehető dolog lenne az oldalon.

2023. febr. 16. 16:50
 4/25 anonim ***** válasza:
88%

2 és fél millió egyáltalán nem sok.

Nem igazán értem, ha csak egy sablonba kell berakni, akkor miért nem rakod be?

2023. febr. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Nem sok?

Konkrétan egy 1-2 napos munkáról van szó.

Amikor feltettem a kérdésem teljesen kezdőként 1 hónapja kb, 100-200 ezerre saccolta a válaszadók többsége a munkát.

2023. febr. 16. 16:58
 6/25 anonim ***** válasza:
86%
2 és fél milla az durván másfél-két hónap munka egy fő részére, egyeztetéssel, tervezéssel, beüzemeléssel stb. Egyáltalán nem sok.
2023. febr. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

A baj az, hogy az sok idő mire kiderítik pontosan mit akarsz. Utána ha elkészül úgyse lesz jó úgy, ahogy lett, további munka kell hozzá.


És mindig egyeztetni veled.

2023. febr. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

www.finscape.hu


Ezt linkeltem nekik példaként.

Annyit kértem, hogy 2 szín domináljon és azok árnyalatai, ami megy a logómhoz, illetve fizetés után nyíljon meg 1 felület, ahol el tudják indítani a videókat.


Konkrétan egy wordpresses sablonra rá lehet húzni az egészet.


Továbbra is azt gondoljátok, hogy nem sok ezért a nettó 2,5 milla?

2023. febr. 16. 17:03
 9/25 anonim ***** válasza:
82%
Azt.
2023. febr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
68%
Szoftverfejlesztésben 2 és fél millió forint az annyi, mint amikor a Tescoban bedugod a 100ast a kocsiba, hogy egyáltalán be tudj menni a boltba.
2023. febr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!