Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik a legjobb weblap...

Ferike2003 kérdése:

Melyik a legjobb weblap szerkesztö számomra?

Figyelt kérdés

11 be járok és eddig a sharepoint designer el tanultam meg weblapot szerkeszteni most évvégén érretségizek informatikábol és szembesültem amózzal a ténnyel hogy kiszedték a sharepointot és ezek közül lehet választani:KompoZer 0.8b3

- SeaMonkey 2.53.3

- Bluefish 2.2.10

- Visual Studio Code 1.4

Ezek közül melyik lesz a jövömet nézve a leg hasznosabb ? Melyikből készüljek fel egyiket se ismerem még. FONTOS még csak most tervezek mérnöki infosnak menni egyetemre és tudom ezek az alkalmazások mind elavultak de melyik lenne a legjobb számomra ? Ha eggyik se akkor melyiket tanuljam meg (tehát melyik akkor a legegyszerübb ezek közül?)

A válaszokat köszönöm. Kérem a semmit mondó válaszokat kerülni!



2020. nov. 22. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Miért kellene az érettségi után is ugyanazt használnod? Tudtommal ott már nem lesz így megkötve a kezed (legalábbis nem mindig).
2020. nov. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Irodalom érettségin azért írd majd egybe a semmitmondót! ;)
2020. nov. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A VScode egyáltalán nem elavult, és van hozzá egy csomó hasznos plugin.
2020. nov. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezekből a Visual Studio Code a legnormálisabb, mondjuk ott kódolni kell, nem kattintgatni, de a jövő szempontjából, főleg ha egyetemre készülsz mindenképp ezt javasolnám a felsoroltak közül. (a többiben is van kód nézet, de a VSCode lesz a legjobb)
2020. nov. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!