Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tárhelyköltöztetés szolgáltató...

Tárhelyköltöztetés szolgáltatón belül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy domain nevem, amit egy tárhelyszolgáltatón belül akarok egyik tárhelyről a másikra költöztetni. (cPanels felület) Töröltem az előző tárhelyen a költöztetni kívánt domaint. A másik terhelyhez hozzáadtam az előző helyen törölt domaint. Majd átköltöztettem az adatbázist, át az odlalt, a wp-confog-ban kijavítottam az adatbáziskapcsolatot. Flottul ment minden. Amíg meg nem néztem az oldat egy böngészőben. Rögtön az előző tárhelyhez tartozó fő domaint töltötte be, mintha redirekt lenne rá. És sehogy sem tudom rávenni, hogy az oldal címére az új tárhelyet mutassa. HOgy legalább lássam a php warningokat, hogy kezdjem el kijavítani a költöztetés adta hibákat. A nameserverek nem változtak, mert ugyan az a tárhelyszolgáltató. Sajnos nem magyar, így neház a kommunikácó velük. Már megnéztem az A recordot, midnent. Mindenhól jó az IP cím, nincs sehol redirect ezen a domain néven. Mégis az előző tárheéyhez rendelt fődomaint tölti be. Nem kesselés gond, mert azt ezerszer töröltem már. Új böngészőben is néztem. Szóval nem tudok megbírkózni a feladattal.



#domain #szerver #tárhely #Wordpress #domain költöztetés
2023. febr. 28. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Valami nem kerek, mert ha letörölted virtual hostot vagy a tartalmát és a állításod szerint arra mutat, akkor nem kellene, hogy betöltsön semmit, mivel egy üres vagy nem létező webszervermappára hivatkozik
2023. febr. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a két tárhely IP címe?
2023. febr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Időközben megoldódott köszönöm. Valamiért ez időbe telt a nameservernek a szolgáltatónál. Mert magától megoldódott a kérdés feltétele után pár órával.


Köszönöm a segítő szándékot!

2023. márc. 7. 10:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!