Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » ChatGPT kigenerált nekem...

ChatGPT kigenerált nekem kódot, de nem igazán működik... Hogy illesszem be a letöltő linkjét?

Figyelt kérdés

[link]


Van ott egy "// Example usage: $xml = downloadXML(' [link]

de csak fehér lapot dobál be. Miért?


2023. márc. 25. 15:41
 1/10 Gugu Gabor ***** válasza:
56%
Mit szeretnél elérni?
2023. márc. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Néha néhány száz MB-s XML feed van, Excelben szoktam szerkeszteni de az Excel sem bírja kinyitni. Ha felosztom a Notepad-ban 2 vagy 3 felé akkor lehet szerkeszteni.

Ezt szeretném automatizálni, húzza le és ossza fel (100MB-sek). Ennyi.

2023. márc. 25. 16:11
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
És miért nem írod meg magad? Azért ez nem egy túl komplikált feladat. Ehhez minek a ChatGPT ?
2023. márc. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Első blikkre egy header('Content-Type: text/xml'); elférne a script elején, de gyanítom a két függvényt se tudod normálisan meghívni írásod alapján.
2023. márc. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem nem... Ezért próbáltam ezt az új dolgot. Nem akarok én programozni vagy valami nagy dolgot tőle, csak ossza fel legalább 2 részre az XML katalógus fájlt. Ennyi.

Vannak ilyen "online megoldások" de amint probálok feltölteni egy 150-170MB-s xml fájlt, mindjárt azt írja hogy túl nagy, limit stb...

2023. márc. 28. 08:26
 6/10 anonim ***** válasza:

$xml = downloadXML(' [link]

splitXML($xml);

^^^^

Ezeket meghívod?

Most hogy rendesen megnéztem a kódot visszavonom a header()-es hozzászólást, a script könyvtára írható? Nem jelennek meg az új xml-ek?

2023. márc. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Addig örülj, amíg nem működő kódot generál a ChatGPT, ha működőt ír, akkor aggódhatunk, hogy nehogy megírja a Skynet programját, amit elindít és akkor végünk :D Vagy lehet, hogy a ChatGPT maga a Skynet? Ha igen, akkor bármikor öntudatra ébredhet. John Conornak üzenem, hogy kerítse elő a Terminátort :D
2023. márc. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Meghívtam, de fehér oldal csak.
2023. márc. 29. 08:28
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
És hogy jövünk mi a képbe? Mit mond a chatGPT, miért nem működik a kód? Vagy erre is már nem tudja a választ?
2023. ápr. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%
Mit vársz a kódtól fehér oldal helyett? Éneklő nyuszikákat?
2023. ápr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!