Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi a legegyszerűbb módja egy...

Mi a legegyszerűbb módja egy onepage-es letekerhető pár háttérben futó videot (autoplay) megjelenítő weboldal elkészítésének? Wordpress és hasonlók nélkül.

Figyelt kérdés

[link]


Ilyenre gondolok, valami bot egyszerű megoldás amiben csak megváltoztatom az adatokat és kicserélem esetleg a képeket.

Bootstrapos lenne a legjobb.


Mit tudnátok nekem ajánlani erre a célra? Szedjek le egy bootstrap template-et?


2023. márc. 28. 00:42
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Mérei Tamás emlékeim szerint csinált ilyenről tutorial videót, keress rá.
2023. márc. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem is emlékszel biztosan de azért én keressek rá. Értékelem a választ de ez így nem pontos. Kérlek keresd elő és hivatkozd be. Köszönöm..
2023. márc. 28. 01:53
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Na még mit nem! Megkaptad a segítséget, élj vele! Vagy csinálj amit akarsz. Részemről ennyi volt.
2023. márc. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jó akkor részedről ennyi volt. Köszönjük.
2023. márc. 28. 03:02
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Én azt ajánlom, hogy használd a Google-t és keress valamit ott.
2023. márc. 28. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Ezen az oldalon, a CSS kategória és a Parallax topic lesz a tiéd.

[link]


Igen, ahogyan #1 is írta, Tomi is csinált erről videót, szintén Parallax címszóval lehet megtalálni.

2023. márc. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát én a bootstrap keretrendszert javasolnám, de ahhoz értened kéne hozzá,és a leíró nyelvhez.
2023. ápr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

De amúgy 6-os is adott egy tippet 7-es vagyok, bár a parallax oldal azért az másabb mint a one page, de mindegy. A parallax oldal görgetés amivel animációt lehet szimulálni az egymáson lévő háttérképek különböző ritmusban való mozgatásával, magyarán amikor az egeret görgeted. A parallax egy effekt.


A one page nem ugyanaz. De one page-nél is szoktak parallax effektet használni.

2023. ápr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pl. Parallax effektet leginkább történet elmeséléskor pl. márka történet elmesélésénél szokták alkalmazni, mert térhatású, és látványos, mivel scrollozáskor függőlegesen is tudod ezt az effektet használni és vízszintesen is. Látvány elem inkább, de nem minden weboldalnál előnyös amúgy. Szóval nagyon nem mindegy mit akar a kérdező pl. weboldalt vagy landing oldalt. De mivel kérdezi, ezért nem ért hozzá, a kódolást szerintem nem nagyon kéne nekünk ajánlgatni, mert amúgy korrekt hogy egy oktató videót linkeltél be neki, de ott kezdődik, hogy alap kódokat pötyög kezdetben és nem weboldalt épít, mert nincs építve semmilyen alap, ha elír valamit és nem fog neki működni akkor ki fog gyorsan ábrándulni és elmegy a kedve, pedig lehet, hogy csak egy ici-pici tag-et hagyott ki a kódból.


Inkább drag and dropos oldalt ajánlgassatok neki, ne kódolást.

2023. ápr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!