Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Vannak nekem szavaim, amiket...

Vannak nekem szavaim, amiket az alábbi módon szeretnék megjelentetni html oldalon, és sehogynem sikerül. Hogyan érdemes?

Figyelt kérdés

Vannak nekem szavaim egy tömbben (javascript). Szeretném ezeket a szavakat kiírni egy html oldalon úgy, hogy a szavak között és a széleken nagy térközök vannak, de annyi szót rak egy sorba, amennyi éppen a szavak hossza és a böngésző ablak szélessége szerint kifér. Ha tehát rövid szavak jönnek, akkor lehet hogy 5 is kifér egy sorba, hanem hosszú szavak, akkor lehet hogy csak kettő. Szeretnék megadni egy minimum távolságot a szavak között. Erre azt hiszem a word-wrap a szokásos módszer.


Amivel szenvedek viszont az, hogy szeretném, ha minden sornak más lenne a háttérszíne, és ezzel órák óta szórakozok, sehogy se megy.



2023. ápr. 4. 21:33
 1/1 A kérdező kommentje:
széltől szélig értve (margó, térköz sehol nem kell)
2023. ápr. 4. 21:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!