Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mennyibe kerülne egy híraggreg...

Mennyibe kerülne egy híraggregátor oldal?

Figyelt kérdés

Tudtok esetleg ajánlani programozót aki ilyenben jártas?

Az a verzió érdekelne amikor a hírek kapnak egy saját linket.

PL:

[link]


2023. máj. 11. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
3%

Szia! Attól függ, mik az elvárások, miket szeretnél. Ha egy kicsit utána jársz, akár magad is elkészítheted.


Én a WordPress-t ajánlom ehhez, nagyon népszerű, és több nagy híroldal is használja.

Ami először is kell hozzá, az egy security bővítmény, pl. ez: [link] Fontos, hogy nem elég feltelepíteni, be is kell kapcsolni a védelmi funkciókat. Alap bővítmények és téma esetén mindent be lehet és érdemes kapcsolni. Ha valamelyik bővítménynél kompatibilitási hibát okoz (ami nagyon ritka), akkor egyenként végig kell menni az összes beállításon és csak azt az egyet kapcsold ki, ami hibát okoz. Meg legalább hetente telepítsd a frissítéseket (ne tedd automatára, ha gond van, vissza kell tudnod állítani, pl. a tárhely szolgáltató biztonsági mentés funkciójával, vagy ha telepíted az UpdraftPlus bővítményt, ezzel is megoldható).


Gyakori kérdés, hogy ingyenes vagy fizetős témát válasszunk-e?

Az ingyenes téma előnye, hogy nem kell fizetni érte, ezzel viszont az összes előnyt felsoroltam. Ha nem megbízható helyről töltünk le, akkor lehet nem frissítik megfelelően (vagy egyáltalán), ami biztonsági és kompatibilitási gondot okozhat. Az ingyenes témák többnyire kevesebb beállítási lehetőséget tartalmaznak a fizetős társaiknál, kevésbé tetszetősök, kevésbé szabható egyedire. Vannak ingyenes megbízható témák, ebben viszont az az üzleti modell, hogy rendelkezik prémium verzióval, ami sokkal több szolgáltatást nyújt az ingyenesnél.

A [link] oldalt emelném ki, itt van több ingyenes magazin/híroldal téma, meg prémium verziója is van ezeknek. Ennek az előnye, hogy a demo importálásával egy az egyben megkapod az előnézetben látott oldalt (azaz egy kész oldalt kapsz), ahol csak be kell állítani a kategóriáid és feltölteni a saját cikkeidet. Bár az ingyenes kevesebb lehetőséget tartalmaz, de egész tetszetősen néz ki, és minden szükséges szolgáltatást tartalmaz, így ha nem szeretnél a témáért fizetni, ez lesz a legjobb választás szerintem.

A másik lehetőség, hogy megveszel egy prémium témát, ami sokkal profibb az ingyenesnél. Én a Newsmag témát ajánlom, ezzel dolgoztam is: [link] Sokkal jobb és több lehetőséget tartalmaz az ingyenesnél! Itt is lehetőség van demo tartalom importálására, ez után ugyanaz a felállás, hogy csak megadod a kategóriákat és feltöltöd tartalommal. De itt nem csak egy demo oldal közül választhatsz, hanem 14 előre elkészített weboldal tervet tartalmaz. Annyi a hátránya, hogy a kezdeti beállítás kicsit időigényesebb és bonyolultabb, mármint ha a demon módosítanál, mert elég sok funkciójú szerkesztővel rendelkezik. Utána viszont már könnyen megy a tartalom feltöltés.

2023. máj. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem értek sajna ezekhez, de köszönöm. És nem tudom ki mi miatt pontozott le téged de én adtam likeot :)
2023. máj. 11. 18:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért pontozták le mert mindenről írt csak arról nem amit kérdeztél.

neked egy newsgrabber kell ami csak a hír címeket importálja és azon oldalak címeit ahol ez megtalálható.

Hogy ezt mely CMS alá rakod az attól függ hogy melyekhez léteznek ilyen megoldások.

Vgay, írsz egy ilyen oldalt és ezzel a funkcióval, vagy íratsz (mással leprogramoztatod, persze nem ingyen)

2023. máj. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!