Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » A SeoZseni.hu igyen linkjei...

A SeoZseni.hu igyen linkjei átverések?

Figyelt kérdés

Nézegettem ma és ígér 50 ingyen megjelenést. Azonban a domainek listája nem látható csak ha fizetési infókat adsz meg. Kicsit nekem ilyen lehúzás szagú. Gondoltam megkérdezlek titeket.

Ki van csillagozva a domain lista de sok ilyen li kezdetű azaz kb ilyen linkcenter és társai jutnak kb eszembe róla ami kétlem hogy valóban erősítene a linkeimen.


2023. máj. 12. 13:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Na, érdekes egy oldal. Megnéztem, gondoltam, kipróbálom az Seo eszközeit, tanácsait a weboldalam számára és segítek a kérdezőnek véleményt alkotni. Regisztráltam egy fiókot, de nem tudtam bejelentkezni. Feltételezem, az email cím visszaigazolása link hibás, mert hiába kattintok bármelyik linkre az oldal által küldött emailben, nem működik a bejelentkezés. Ez biztos egyedi eset, hiszen másnak működik. Gondoltam, elírtam vagy rosszul mentette el a böngésző a bejelentkezési adatokat, ezért rákattintottam az elfejeltett jelszó linkre... és -meglepetésemre- nem egy jelszóváltoztató vagy ideiglenes jelszót adó linket kaptam, hanem a saját, egyébként is helyesen megadott jelszavamat küldte vissza kódolatlanul. Egyszóval, a bejelentkezés továbbra sem megy, de remélem, hogy az oldala védelmére mindenesetre nagy gondot fordít, hogy a már meglévő felhasználók bejeletkezési és fizetési adatai biztonságban legyenek.
2023. máj. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!