Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Megérné blogot indítani?

Megérné blogot indítani?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek írni, többször próbálkoztam már novella és könyv írással ezért gondoltam, hogy kezdhetnék egy blogot viszont nem tudom, hogy mostanában olvasnak e még amatőr írókat az emberek. Az egyik rokonomnak volt egy weblapja még 2010ben és néhányan olvasták de nem vagyok biztos benne, hogy 2023ban is ezzel töltenék az idejüket az emberek, esetleg azokat akik régebbenn kezdték.Kezdjek el egy blogot, vagy felesleges ilyennel foglalkoznom? Ha igen akkor milyen oldalak vannak amik ingyenesek és megbízthatóak?

2023. júl. 16. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Senki nem fog tudni róla, ha nem reklámozod aktívan. De még ekkor sem garantált hogy sokakat érdekelni fog, az olvasás is inkább egy szubkultúra, és már rég nem mainstream dolog.

Bármelyik blogszolgáltatót használhatod, ami még fennmaradt - azzal a kitétellel, hogy mindig legyen több másolatod is a fontos dolgokból, hogy ha megszűnne vagy véletlenül törölsz egy bejegyzést, akkor is meglegyen máshol.

2023. júl. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha a könyvírással foglalkoznál elsősorban, akkor nézz utána a Wattpad-nak, ugyanis itt, a gyakoris kérdésekből én úgy látom, hogy ez nagyon megy, különösen kezdő írók körében népszerű.

Ha a blogolás érdekel, vagy a blogon keresztüli írás, akkor kezdésnek a google blogger.com oldalát ajánlom, ez ingyenes és megbízható. Itt később használhatsz saját domaint, tehetsz ki reklámokat, satöbbi.

2023. júl. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%

Nem éri meg, de a hobbikat nem azért szokták csinálni, mert "megéri".


Ha szeretsz írni, akkor csináld.


Ha az a cél, hogy olvassák is akkor ne.

2023. júl. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%
Dehogy.
2023. júl. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
29%
Elkéstél ezzel 20 évet.
2023. júl. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!