Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen webshop motort használj...

Milyen webshop motort használjak egy komplex order forból rendelhető digitális termék eladásához?

Figyelt kérdés
Customizálható digitális terméket szeretnék eladni (custom made video). A kusztomizáláshoz fel lenne téve vagy 20 text input, checkbox, legördülő menü, lenne még fájlfeltöltés kliens oldalról. Nézegettem a webshop motorokat, de általában fizikai termékhez vannak kitalálva, és rettenetesen szarul néznek ki. Bootstrapban html-ben össze tudom rakni az order formot amit emailben el tudnék küldetni. Viszont hosszú távon jó lenne a cms szerü kezelés, kártyás fizetés, stb, ezeket már nem tudom magamtól integrálni. Tehát az order formig szeretném a lehető legjobban customizálni, és a rendelés leadás gombtól átvenné egy webshop cms, igy látnám a legjobbnak. Mit ajánlotok? Köszi előre is a segitséget.

2023. júl. 27. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nekem egyedi fejlesztésnek hangzik.


Kétlem, hogy van olyan cms, ami erre az adott problémára talál megoldást vagy ha igen, akkor elég kevés, így a minősége sem lehet olyan jó, mert pici a piac.

2023. júl. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, gyanús hogy az lesz.
2023. júl. 28. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!