Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik Wacom digitális rajztáb...

Melyik Wacom digitális rajztáblát használjam?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék venni egy Wakom márkájú digitális rajztáblát.

Maximum 120 ezer forintot fizetnék érte. Nem szeretnék túl nagyot venni.

Lenne még egy kérdésem: A rajztáblával együtt lehet kapni rajzolós programot is a gépbe, vagy nem? Csak mert a mostani Genius rajztáblámhoz volt.

A válaszokat előre is köszönöm!



2020. máj. 16. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nálam az Intuos-hoz mellékeltek 1 fotós és 1 rajzszoftvert, de már fogalmam sincs, miket, rá se néztem. Adobe (Photoshop, Illustrator, Indesign) és Affinity programokhoz használtam, használom.

Ha a digital drawing érdekel, mindenképpen ajánlom figyelmedbe a Krita nevű ingyenes rajz programot, amit kimondottan rajztáblához terveztek, némi türelemmel elég látványos dolgokat lehet benne alkotni.

2020. máj. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Wacom Intuos S, Wacom Intuos M vagy Wacom Intuos Pro Small 2019 (PTH-460). Az utóbbit az Oázis majdnem féláron adja (nagyon jó cég, én is több tabletemet vettem náluk), ennyiért sehol nem kapsz jobbat:

[link]

Rajzoláshoz én is a Krita nevű szoftvert ajánlom, nemigen van vetélytársa a piacon (még a Photoshop sem, ami rajzolás céljaira meglepően gyenge).

2020. máj. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!