Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy adjam el a saját szkriptj...

Franciasrac kérdése:

Hogy adjam el a saját szkriptjeimet ?

Figyelt kérdés

Ennyi a kérdés, nehéz a diáki élet és ahogy most már elég ügyes vagyok webprogramozásból, el szeretném kezdeni árulni a saját szkriptjeimet és kis programokat, legyen HTML-ből, CSS-ből, JS-ből, PHP-ből, akár Javából vagy Pythonból is. Volt már néhány parancsom a Leboncoin-n (egy nagyon népszerű francia piactér), már egy pár száz eurót kerestem ennek köszönhetően, viszont az tuti nem elég hogy bárcsak etessen, szóval tudom hogy van rá esély hogy működjön, de azért nem tudom hogyan kell ezt megcsinálni, esetleg ti ismernétek olyan oldalakat, amelyeken ez lehetséges ? Egyikőtök már megcsinált és mi hogy ment ?

Előre is köszönöm a válaszokat 🙃



2023. szept. 18. 14:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
És az adót befizetted utána? Vállalkozásod van hozzá?
2023. szept. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen van, mindenféleképpen Franciaországban nem is kell vállalkozás ennek
2023. szept. 18. 14:57
 3/16 anonim ***** válasza:
34%

"már elég ügyes vagyok webprogramozásból"


Hogyne, pistike.

2023. szept. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mennyire bonyolult volt itt normális válaszokat megkapni
2023. szept. 18. 14:59
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha franciaországba vagy akkor azt pl. kiírhattad volna az elején. Hát akkor marad az a piactér. Vagy ha olyan akkor a wordpressnél is lehet fizetős cuccokat árusítani.
2023. szept. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Milyen mélységű problémákat oldanak meg a scriptjeid? Milyen minőségű kódot írsz? Valami példát mutathatnál.
2023. szept. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Vannak szabadúszókat kereső oldalak, mint például:

* [link]

* [link]

* [link]

* [link]

viszont eléggé nagy a szabadúszók piaca, nagyon ki kell tűnnöd az olcsón dolgozó indiaiak tömegéből.


HTML, CSS, Javascript, PHP, akár Java vagy Python - mindez nagyon dicső.

Hogy "volt néhány parancsod" egy francia apróhirdetési oldalon - kissé megmosolyogtató, de OK.

De van saját weboldalad? Portfóliód? Saját kútfőből alkotott projekted?

Milyen keretrendszereket, technológiákat ismersz még? Mert a full stack webfejlesztés

[link]

kissé tágabb ismeretanyagot feltételez.

2023. szept. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Kinyomtatod, ráírod az árat, majd kiülsz a bolhapiacra a szakajtóárus és az apró régiségeket kínáló kofa közé, majd kiteríted a lapjaidat... :D
2023. szept. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát pár példát írhatnál hogy kb mire gondoljunk. Nem szükséges kód sem, csak hogy milyen problémára nyújt megoldást. Mert elég sok függ attól. Pl ha eleve más fejleaztőknek árulnád, vagy magán embereknek stb...
2023. szept. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ahol vesznek pár euróért kiegészítőket az főleg WordPress, ott van erre kereslet, bár sokat kell adni, hogy ingyenessel versenybe kelljen a tied.

Ezen felül, inkább fordított módon megy, vagy is van egy feladat, amit meg kell oldalni, és azt csinálod meg.

Persze itt elég széles skálán mozognak a kérések, és lehet még nagyrészét felülről kaparod csak.

2023. szept. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!