Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » A wordpress a pdf fájlokat is...

A wordpress a pdf fájlokat is törli egy idő után?

Figyelt kérdés

Több weboldalt csináltam már a wordpressen, ingyen. tehát wordpress.com a vége stb.

Ezeken azt vettem észre, hogy egy idő után törlődtek a saját képeim, még a média tárból is.

Akkor pdf -ekez kezdtem el csinálni, mert ígyvlegalább megmaradnak a képek is stb.


De aggódok, hogy majd ezeket is törli a wordpress.


Valakinek tapasztalata?



nov. 29. 05:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne ott tarsd fő tárolóként. De, mit ír a felhasználói szerződés amire "accept"-et nyomtál elolvasás nélkül? :)
nov. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

hiába....sok weboldalt csináltam már a wordpressen és más profillal is stb. a képeket mindig törölte. a pdf-eket mentem más weboldalon, ami megbízható, csak sajnos ott csak a pdf eknem van hely és ott is több weboldalt hoztam már létre. a wordpress tettszik, elérhetőbb.


sokakat olvastam, hogy fizettek, mégis ráfáztak.

nov. 29. 07:53
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor bérelj egy VPS-t, havi 4 dolcsiból már megvan. Oda felteszed a Wordpresst, és nem fog onnan magától törlődni semmi.
nov. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nézted?


[link]

nov. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

akik fizettek azok is ugyanígy jártak.


4-es, köszi a linket, de korábban a képek miatt már elolvastam.

nov. 29. 20:58
 6/10 A kérdező kommentje:

tehát az is baj, ha egy másik weboldalon is tárolom ugyanazokat a dolgokat. de ha onnét törlöm, akkor az is baj, ha a mobilomon vagy a számító gépemen.

remélem ha pendrivre teszem akkor az csak nem lehet baj.

bár nem értem ezt a korlátozást, ha más weboldalak is totál ugyan olyan képeket és pdf-eket tartalmaznak, úgy hogy nincsen rendes weboldal domainja.

nov. 29. 21:10
 7/10 anonim ***** válasza:
6: Hogy mi? Kinek baj az ha a számítógépeden van? :o
dec. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7: Szerintem a kérdező alapvető dolgokkal sincs tisztában. Innentől fogva a kérdése is értelmét veszti.
dec. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

azért kérdeztem mert nem tudom és azt kellene okoskodni válaszként és nem kritizálni h egyáltalán megkérdeztem bunkókák!!!

amúgy azt írta egy válaszoló csak valamiért törlődött.

dec. 1. 21:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet a válasz is PDF volt.
dec. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!