Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mennyi ideig tartana elkészíte...

Mennyi ideig tartana elkészíteni egy hasonló weboldalt, csak más jellegűt, és kevesebb funkcióval?

Figyelt kérdés

Szóval egy olyan weboldalt, ami hasonlóan egyszerű, mint ez, csak más jellegű. Ha egyedül akarnám megcsinálni, meddig tartana?

És hogy tudnék vele pénzt keresni?


jan. 8. 20:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
ez?
jan. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, a gyakorikerdesek.hu
jan. 8. 21:12
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Erre a kérdésre nem lehet válaszolni, mivel nem tudjuk, hogy mekkora tapasztalatod van a web programozásban.
jan. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalatból: pár hét alatt meglennék az alapfunkciókkal. De előtte fontos a pontos specifikáció.

Mik a terveid?

jan. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#3


HTML, CSS, JS megy, PHP-ból úgy kb. középszinten vagyok.

jan. 9. 10:59
 6/11 A kérdező kommentje:

#4


Van konkrét tervem, de azt most nem írnám le ide.

jan. 9. 11:00
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha ezek megvannak (és tényleg) akkor néhány hét egy hasonló bonyolultságú rendszer alapjait összedobni. Aztán a "finomságok" utána rengeteg idő. Pl. azt megoldani, hogy megfeleljen a GDPR előírásainak, biztonságos legyen (ne lehessen 1 mp. alatt feltörni) stb. stb.
jan. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
7: Azt, hogy biztonságos legyen, nem utána kell megcsinálni :)
jan. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8: Bocsi időben értettem, hogy "utána". Elnézést hogy félre érthető voltam.
jan. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
33%
100 év
jan. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!