Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen tudás szükséges ahhoz,...

Milyen tudás szükséges ahhoz, hogy valaki elkészítsen egy PVPRO, vagy hasonló oldalakat? Semmilyen előképzésben nem részesültem, viszont lenne egy hatalmas ötletem amit nem bízhatok másra, így saját kezűleg szeretném elkészíteni!

Figyelt kérdés
Mennyire bonyolult a dolog? Gondolom nagyon, hiszen a szkriptek és a különféle kódnyelvek szükségesek, ezzel tisztában vagyok. Szóval ennél ki elégítőbb választ szeretnék!:))

2018. júl. 12. 23:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Full stack - frontend (HTML+CSS+Javascript) + backend (PHP/NodeJS/Java - jelen esetben ezen legutóbbi van használva, legalábbis az Apache Coyote erre enged következtetni) - fejlesztői tudás szükségeltetik hozzá.

Ahogy látom, websoocketet, Bootstrap reszponzív keretrendszert használ, kihasználja az Amazon AWS felhőszolgáltatásait is.


Javaslom figyelmedbe az alábbi összefoglaló áttanulmányozását:

[link]

2018. júl. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Röviden összefoglalva: esélytelen és fölösleges.
2018. júl. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!