Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Készítettem egy személyes...

Készítettem egy személyes blogot Java Spring Boot, MariaDB és Vue.js segítségével. Van domainek és hostom, szeretném közzétenni. Maven projektet hogyan töltsek fel?

Figyelt kérdés
A szolgáltatómnál MySQL van, úgyhogy majd átírom az application.propertiesben a beállításokat, a függőségeket is hozzáadtam. Az is tiszta, hogy a Vue projektet a build paranccsal át kell alakítanom. De azt nem tudom elképzelni, hogy egy Maven Projekt csak úgy elfut, kell valamit konvertálnom? Bocsánat, hogy ilyen amatőr vagyok, nem ez a szakmám, csak hobbi cél.

jan. 18. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt webhosting-ban szerintem nem fogod tudni futtatni, bérelj VPS-t, irányítsd oda a megfelelő DNS rekordokat és úgy építed fel ahogy akarod, persze a mentése és az üzemeltetése így a nyakadon marad.
jan. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jáj, ettől féltem. Mindegy, azért nagyon szépen köszönöm. Még várok, hátha befutnak további válaszok. Addig is beleásom magam a VPS témába.
jan. 19. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!