Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Kivitelezhető lenne egy ilyen...

Kivitelezhető lenne egy ilyen weboldal?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ma az infó tanárral bővebben tanultunk a portok és hasonló dolgokról.

Valahogy előjött, hogy neki van egy weboldala mármint a tanárnak.

Az oldal, olyan, hogy beírja a domainjét majd előjön egy bejelentkező panel, ahol megadja a nevét és a jelszavát majd előjön egy olyan oldal mint gyakorlatilag egy operációs rendszer.

Kb ugyanolyan mint egy Ubuntu, vannak parancsikonok, hasonlók, pl van egy IP camera alkalmazása amin az iskola IP camerák felvételét tudja nyitni, mivel ez átirányítja az IP kamera oldalára.

Sok ilyen cucc volt az oldalon.

Nekem ez az oldal nagyon megtetszett, már régebb óta van egy saját domainem és a nethelynél egy tárhely csomagom. A nethely.hu-nál telepítgettem fel különféle alkalmazásokat a weboldalamra, pl a wordpress, és egyéb dolgok.

Az érdekelne, hogy kivitelezhető lenne-e egy hasonló oldal számomra is? Nekem igazából annyi kellene hogy a domainemet beírva egy oldal jelenjen meg ahová ha bejelentkezem akkor meg lehet tekinteni a feltöltött fileokat, lehet le/feltölteni fileokat, lehet onnan emailt írni, és ilyen dolgok. Továbbá hogy ne csak én tudjak bejelentkezni hanem mások is akik létrehozhatnak itt egy fiókot és kapnak rá jogosultságot.

Akinek volt már hasonló oldala, az kérem segítsen, küldjön videot vagy valami

Köszi előre is


febr. 6. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Igazából nem nagyon értem, hogy milyen választ kellene adni erre.


Ha a kérdésre válaszolni akarok, akkor: Igen megvalósítható!


Nyilván te azt szeretnéd tudni, hogyan. Én visszakérdeznék, milyen programozási nyelveket ismersz?

febr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát az "alap" C++ programozási nyelvhez értek egy keveset.
febr. 6. 22:59
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Nextcloud. Ha bérelsz valamilyen szerevert, akkor felrakod rá és megy. Amit leírtál szerintem mindent tud.
febr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most lehet én értem félre, de ha egy ubuntut akarsz látni, arra van böngészőből futó VNC kliens (és akkor egy konkrét ubuntu gépet látnál vele)
febr. 7. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
VPS-en igen, amit leírtál, a Thinlinc tudja, bár a telepíthető kliens programmal kényelmesebben használható, de működik webről is. SSL tanúsítványhoz kell domain vagy aldomain, egyébként IP címét és portot beirva is eléred, csak el kell fogadnia, hogy nem biztonságos.
febr. 7. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!