Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hol találok weboldalsablonokat?

Hol találok weboldalsablonokat?

Figyelt kérdés

Weboldalsablonokat keresek! Lehetőleg ingyeneseket és igényeseket... ha valaki torrenteset tud, az sem gond! Nagyon kellene egy jó web template! Csak a design lenne a fontos, a többit én megszerkesztem, csak ki kellene találnom, hogy milyen legyen egy weboldal, amelyet készítenem kellene!


Ötletek kellenek... Egy apartmanház weboldalát kell megcsinálnom! Esetleg, ha valaki tud linket ilyen típusú weboldalhoz, ami igényes és jól néz ki, azt is szívesen megtekinteném!!!



Köszönöm a segítséget!


2009. jan. 6. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
2009. jan. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyonvicces... :D ezt még nem láttam, viszont a google-t ilyen szempontból már végigkutattam... valami gyüjtemény kellene....
2009. jan. 8. 00:51
 3/3 anonim ***** válasza:

A viccet félretéve:

Itt találsz (nem ingyenes, de szerintem olcsó) sablonokat:

[link]

2009. jan. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!