Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Weblapkészítés

A kérdés

A cyrex.hu-nak mekkora tárhelye van?

2010. nov. 11. 20:04  Privát üzenet  

A válaszok
ez miért érdekel? ha nem videokat és file-okat akarsz egy tarhelyen tartani, akk tok mindegy mekkora. mysql és pár .png nem foglal hudesok helyet.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2010. nov. 11. 20:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De az o weboldala tele van kepekkel es videokkal. Ezért érdekel.

# 2/7Időpont 2010. nov. 11. 21:00 Privát üzenet
youtube embedek nem foglalnak helyet. sztem 100-nal tobb kép nincs rajta, akk az osszesen 15 mega. legkisebb fizetos tarhely 1 GB körul lehet.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2010. nov. 11. 21:07 Privát üzenet
Szia. Azt nem tudom nem is lehet megmondani:) azt csak ők tudják de a youtube-nak több száz szervere van mivel a google-é a youtube is lehet hogy a cyrex.hu-nak is van több szervere:)

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2010. nov. 17. 12:08 Privát üzenet

Na, ez engem is érdekelt, lementettem (WinHTTrack-kel) és a következő jött ki:

- kb 223 MB kép, flash (nem videók, csak animok, főleg reklám)

- kb 25 MB HTML forrás, de ez azért csakóla, mert WordPresssel van kiszolgálva, ami ennél kevesebb helyet foglal, mert a bejegyzések szövegét stb adatbázosban (MySQL, pl) tárolja)

A videók pedig, amint az előttem már jelezték, a YouTube-on és a Videosmarton laknak, így nem foglalnak helyet. :)

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2010. nov. 18. 02:59 Privát üzenet

Ha kíváncsi vagy, miért nem engem kérdezel inkább? Annak idején elég sok helyet foglaltak a videók a szerveren, de szép lassan felpakoltam mindent a YouTube-ra. Azóta csak 1-2 saját hosztolású videóm van, úgyhogy az oldal összmérete 200Mbyte körül lehet most, de lehet, hogy annyi sincs, nem szoktam nézni.

Ahogyan valaki korábban már írta, a bejegyzések szövege a WordPress-nek köszönhetően adatbázisból jön, de ez szöveges tartalom, tehát elhanyagolható a mérete.

És, hogy a kérdésedre is válaszoljak, ez nem egy bérelt tárhely, hanem saját szerver, tehát nincs méret korlátja.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2011. jan. 28. 20:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

kösziii cyrex :D

# 7/7Időpont 2011. jan. 28. 21:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
TK végü honlap tárhelye?
Hány MB-s a try.hu tárhelye?
Most mennyi a G-mail fiók tárhelye? Csökkentették volna az eddigi 7,6 GB tárhelyet 2,7 GB-ra?
A tárhelyem. Net fizetős tárhelye másnak se működik rendesen?
Van itt valakinek freehostiás tárhelye?
Meg lehet oldani azt hogy van egy ingyenes tárhely amin van minden csak kicsi a tárhelye, és a tárhelyet átrakni az én gépemre?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Weblapkészítés rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!