Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » A tárhelyem. Net fizetős...

A tárhelyem. Net fizetős tárhelye másnak se működik rendesen?

Figyelt kérdés
Fizetős tárhelyem van náluk, de gyakorlatilag nem éri el egy ingyenes tárhely színvonalát sem. A feltöltött oldalak vagy hosszú várakozási idő után nagy nehezen betöltődnek, vagy egyáltalán be se töltődnek, és internal server error-os válogatott hibaüzenettel leáll az egész.
2011. jan. 30. 09:42
 1/6 anonim válasza:

nekem is volt ilyen gondom, végül eluntam, és kerestem más szolgáltatót, mert itt a tárhely gyakorlatilag egy ingyenes tárhely szintjét se érte el.


lehúzás az egész, kerülni kell.

2011. jan. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem eddig hiba nelkul mukodott. Megirod maganban, hogy melyik lap az, ahol neked hibas?
2011. jan. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

sajnos úgy tűnik belesétáltam a csapdába, a tárhelyük egy rakás fos, lehúzás az egész. inkább előbb olvastam volna utána:


[link]

2011. jan. 31. 15:54
 4/6 A kérdező kommentje:

egy vélemény a "szolgáltatásról:"


"Teljesen igazad van. Én is megszívtam, két alfa(?) csomaggal. Miután reklamáltam, és pénzvisszafizetést követeltem, a válasz az volt, hogy nincs pénz visszafizetési garancia, és a 99.9% rendelkezésre állás éves szinten annyi. Mindezt úgy, hogy az üzemeltető fejlesztőcsapat tagja voltam. Az eset után (természetesen) kiléptem. A legjobb döntés, hogy ha végleg elfelejted a szolgáltatót, nem érdemes vele szenvedni. A SZOLGÁLTATÓT, SZOLGÁLTATÁST NEM AJÁNLOM SENKINEK SEM! Amit itt a pénzemért nem kaptam meg annak a 4x-ét megkaptam a [link] ingyen!"

2011. jan. 31. 15:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Lol, tarhely.biz. Megnéztem, hogy mit is takar ez az ingyenesség. Vagy bolondozik az ember pontokért, (mindenfele marhaság regisztrációja) vagy azért a nagyok között is kellemes kb 500huf/hó-ba fáj. Mivel, bolondozni komoly emberként nem fogok, főleg nem, ha „komoly” lapot raknák rá, havi évi 6k-ért meg túl drága ingyenesnek.

Szóval, nem bátásból, de amit linkeltél inkább csak szándékos gyalázkodásnak tűnt, főleg a „Mindezt úgy, hogy az üzemeltető fejlesztőcsapat tagja voltam.”dolog miatt.

Amennyire én eddig használtam, a „ennyi pénzért ez még jó” szintet eléri – mondjuk a 1600+áfa csomagjukat eszembe sem jutott volna előfizetni. Az már túl jó azért amit kérnek. De az olcsóbb csomagjukkal eddig nem volt bajom, szóval, nem mondom hogy a legjobbak, de en nem bízok az ingyenes dolgokban – azért nem, mert amiből pénzt akarnak keresni, azt megbecsülik. Szerintem.

2011. jan. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én nem a Tarhelyem.net ingyenes szolgáltatásáról beszélek, hanem arrról, hogy a fizetős tárhelyük átverés. Én ezért a szarért fizettem. Kerüljétek a Tarhelyem.net-et messzire.
2011. febr. 10. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!