Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szerintetek egy teljesen 0...

Szerintetek egy teljesen 0 áról írt torrent motor jó ötlet?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy nem letöltenék egy alap tbdev vagy valami hasonló kis pistikét hanem írnék egyet előről erről kérdezlek titeket értek hozzá szall nem kell ki okosítani mit hogyan én csak arra vagyok kíváncsi hogy jó ötlet e :)
2010. nov. 17. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze. Ha nem is fogja senki használni, akkor is jó szellemi munka és a jövőben még hasznos lehet ilyen jellegű tapasztalat.
2010. nov. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted hogy senki nem fogja használni nem akarom kiadni a kezem közül :)
2010. nov. 17. 13:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt úgy értem, hogy lehet te se fogod soha használni.
2010. nov. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát nézd nekem hobbi a torrentezés :) sok oldalban részt vettem mármint programozás és szerkesztés :)
2010. nov. 17. 14:53
 5/9 tamasoft ***** válasza:
Akkor Te tudod, hogy kell e vagy sem.
2010. nov. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Persze, nyilván sok torrentoldal létrehozásában résztvettél, ha egy ilyen alapvető dolgot nem tudsz eldönteni...

"Döntésképtelen idióta"

2010. nov. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló nem tűdöntésképtelen idióta vagyok -.-" hanem már annyi oldal van hogy az csak na és oda mennek ahol több a torrent látom te meg ezzel nem vagy tisztába :) am köszi :)
2010. nov. 17. 22:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy saját motor eléggé növeli az oldal elismertségét, legalábbis hozzáértők között :)
2010. nov. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Hülyeválasz ***** válasza:

Egy saját fejlesztésű motor remek ötlet, ha profin van elkészítve, azonban a már meglévőkön sok-sok biztonsági rést befoltoztak már. Körültekintően kell eljárni.

Sok sikert!

2010. nov. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!