Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen ingyenes weblapszerkesz...

Milyen ingyenes weblapszerkesztő programok vannak?

Figyelt kérdés
Olyasmit keresek mint a Sharepoint designer csak ingyenesbe.
2010. nov. 26. 19:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
Notepad
2010. nov. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
írjál meg te egy komplett weboldalt notepadba hülye gyerek -.-"
2010. nov. 26. 19:45
 3/17 anonim ***** válasza:

Microsoft Office Sharepoint Designer 2007

Joomla!

Wordpress

2010. nov. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
ja és a Sharepoint Designer ingyenes, le lehet szedni torrentoldalakról
2010. nov. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Mért kelett lehülyézni, a notepados gyereket? Én innkább téged hülyéznélek le, mert nem tudod, hogy a notepad weblapszerkesztő. Amúgy a weblapok 90%-a, notepadba van írva. Ugyhogy ne hülyézd le őt!
2010. nov. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De képzeld el tudom hogy a notepad weblapszerkesztő. Csak mire bepötyögöd egy oldal forráskódját addig szakállat növeszthetsz háromszor. Ezért vannak programok amik könnyebbé teszik... De ha mind ettől elvonatkoztatunk akkor is láthatod hogy "A válasz írója 48%-ban hasznos válaszokat ad." Innentől miről beszélünk?
2010. nov. 26. 20:39
 7/17 anonim ***** válasza:
jah... Ha olyan lassan írsz, hogy az neked + munka... Én notepadba hamarabb elkészítek egy jó weblapot mint pl dreamwaeverbe. De m1. Ha nem olyan csicsás weblapot akarsz, hogy minden betű más szinű, akkor nem számít az, hogy miben készíted. Vagy nem értessz a html-hez, php-hoz, css-hez?
2010. nov. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ez a dolog valahol erdekes, mert a "komplett weblap" az html+css (+php) es egyetertek, ezt jobb egy esetleg szintaktikai kiemelest tamogato, de "pure text editor"-al vegezni. Szoval, a notapad nem akkora hulyeseg. (Bar en notepad++ user vagyok. :)
2010. nov. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Jó, most én is notepad++-ot használok. De azért a notepadba is lehet készíteni :D
2010. nov. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Jah... Csak en elveszek a php-ban ha nem latom at rendesen, hogy hol-mi. :)
2010. nov. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!