Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ha pl. egy weboldalon megjelen...

Ha pl. egy weboldalon megjelenik egy link (hivatkozas), lehetseges e valami script segitsegevel azonnal megjeleniteni egy masik weblapon is egyidoben? Bovebben lent.

Figyelt kérdés
Pl. arra gondolok, hogy a akarmilyenweboldal.com-on megjelenik egy link pl. egy letoltesre, akkor valami script segitsegevel a letoltesre mutato link automatikusan megjelenjen az enoldalam.com-on is. Durvabban nevezve "ellopni" a linket. Nem tudom eleg ertheto voltam e :D.
2010. dec. 4. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb megoldás erre az RSS, persze csak ha annak az oldalnak ahonnan a linket lopnád, van RSS csatornája. :)
2010. dec. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, RSS-el megoldhato lenne, de sajna nincs az oldalnak RSS csatornaja, szoval valamilyen scriptre, kodra gondoltam :/
2010. dec. 4. 23:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem lehetetlen, de nem egy egyszerű dolog, ha saját magadnak kell megírnod a scriptet.


S hiába kerestem rá, sajna nem találtam kompletten ilyen jellegű scriptet. Sajna nem tudok tovább segíteni. :(

2010. dec. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Semmi baj, koszonom a segitseget. Hidd el, en is mar 3 oran keresztul bongeszek a neten hogy megoldast talaljak :)
2010. dec. 4. 23:22
 5/5 anonim ***** válasza:

php string kezelo fugvényeket végig futtatsz az oldalon.

file_get_contents-el meghivod az oldalt, strpos-zal megkeresed a linket, substr-rel kivagod. ha gondolod megcsinalom neked. mar sok adatbazist leloptam igy :P

2010. dec. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!