Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Weblapkészítő egyéni vállalkoz...

Weblapkészítő egyéni vállalkozóként mi szükséges ahhoz, hogy rendbe legyek az Apeh-nél és ne kelljen könyvelőhöz fordulnom?

Figyelt kérdés

Nemrég váltottam ki (elméletileg) az egyéni vállalkozóit. Eddig egy ismerősöm barátja (egy könyvelő) segített egyengetni az utam, de sajnos úgy tűnik, hogy nem megbízható a tudása.

Addig sikerült eljutni, hogy bekerültem az egyéni vállalkozók nyilvántartásába és elküldtem elektronikusan az 10T101E nyomtatványt, amiről kaptam is egy eBev nyugtát, hogy elfogadták.


A kérdésem az lenne, hogy mi következik ezután? Kell még valamilyen dokumentumokat elküldeni valahova vagy már adhatok számlát az ügyfeleknek?


2010. dec. 14. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Könyvelőtől te addig fogsz függeni, amíg vissza nem adod az igazolványodat. Ez van.
2010. dec. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én ezzel nem értek egyet. Egyébként nincs vállalkozói igazolványom, mivel már nem kötelező kérni.
2010. dec. 15. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!