Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ha egy neveldét szeretnék...

DaVeR kérdése:

Ha egy neveldét szeretnék csinálni, ahhoz milyen tudás szükséges? ( Valami normálisabb, komolyabb nevelde )

Figyelt kérdés

Tehát kicsit részletesebben. Nagyon régi vágyam, hogy egyszer már készíthessek egy online neveldét. De milyen tudás kell hozzá?

PHP, HTML de ezen kívűl mire/mikre lenne szükségem?


A komolyabb neveldén azt értem hogy például a BiteFight


Persze tudom, hogy nagyon nehéz ilyeneket csinálni szimplán csak érdekel, hogy ha ilyet szeretnék csinálni miket kéne főkép előtérbe hoznom tanulás terén. Mert jó ideje csinálgatok weboldalakat. De például PHP-t még nem tanultam és nem tudom PHP-n kívűl még mire lenne szükségem. Remélem tudtok pár ötletett adni. Előre is köszönöm


2011. júl. 11. 09:02
 1/2 zsomkovacs ***** válasza:

HTML, CSS (ha azt akarod, hogy ki is nézzen valahogy), PHP, MySQL (az adatok tárolására). Esetleg némi animációért Flash/JavaScript, illetve az sem árt, ha megtanulod az AJAX használatát is (ez pedig a JavaScript-re épül).


És ez után még sok időre is szükséged lesz. Igaz, hogy ha ezeket mind megtanultad, akkor kb. bármit meg fogsz tudni csinálni a későbbiekben, nem csak neveldét.

2011. júl. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hmm akkor lesz mit tanulnom még ^^ fősulin mondjuk pont következő félévtől vesszük a SQL-t az mondjuk jó CSS-t már használtam de azért abban is van még mit tanulni. Flash-t úgy ahogy tudok, bár pont a lényeg, a Java Script használata van még belőle hátra. Amúgy köszönöm a válaszod
2011. júl. 11. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!